تاریخ انتشار : سه شنبه, 15 تیر 1395 09:44. پرسپولیسی ها هنوز دنبال شجاع خلیل زاده هستند. به گزارش خبرآنلاین؛ انگار پرسپولیسی ها همچنان دست بردار شجاع خلیل زاده نیستند. مدافعی که مدنظر برانکو است او هم علاقه زیادی به جذب این بازیکن دارد. با اینکه باشگاه سپاهان برای آخرین بار گفته بود که انتقال شجاع به پرسپولیس شدنی نیست، اما قرمزها باز هم دنبال او هستند. روزنامه پیروزی دیروز تیتر زده بود که شماره 3 تا نیم فصل برای شجاع کنار گذاشته می شود. اما این روزنامه در چاپ امروز خود گفته که امکان دارد ...

آخرین تلاش های پرسپولیس برای جذب شجاع به کجا می رسد؟

تاریخ انتشار : سه شنبه, 15 تیر 1395 09:44


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,سپاهان

پرسپولیسی ها هنوز دنبال شجاع خلیل زاده هستند.

به گزارش خبرآنلاین؛ انگار پرسپولیسی ها همچنان دست بردار شجاع خلیل زاده نیستند. مدافعی که مدنظر برانکو است او هم علاقه زیادی به جذب این بازیکن دارد. با اینکه باشگاه سپاهان برای آخرین بار گفته بود که انتقال شجاع به پرسپولیس شدنی نیست، اما قرمزها باز هم دنبال او هستند.

 

روزنامه پیروزی دیروز تیتر زده بود که شماره 3 تا نیم فصل برای شجاع کنار گذاشته می شود. اما این روزنامه در چاپ امروز خود گفته که امکان دارد شجاع به جای نیم فصل همین تابستان قرمز پوش شوند. اینطور که آخرین تلاش پرسپولیسی ها برای سرخپوش کردن شجاع، این است که از همان بندی که در قرارداد کنعانی است استفاده کنند و قرارداد خلیل زاده با سپاهان را فسخ کنند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه