تاریخ انتشار : یکشنبه, 20 تیر 1395 14:36. هافبک تیم ملی گفت:از همه باشگاههایی که در این مدت با من تماس گرفتند تشکر می کنم. به گزارش کاپ، احسان حاج صفی در خصوص آخرین وضعیتش اظهار داشت:فعلا برنامه ای برای صحبت ندارم. تا چند وقت پیش بارها از رسانه ها خواسته بودم که از قول من مصاحبه ای منتشر نکنند و همین خواهش را باز هم دارم. فقط این جمله را می گویم که وضعیتم تا دو هفته دیگر مشخص خواهد شد. وی درباره اینکه تیم های استقلال، سپاهان و تراکتورسازی خواهان به خدمت گرفتن وی هستند گفت: از همه باشگاههایی ...

آخرین وضعیت حاج صفی / اولویت هافبک تیم ملی در خصوص تیم آینده اش مشخص شد

تاریخ انتشار : یکشنبه, 20 تیر 1395 14:36


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,حاج صفوی

هافبک تیم ملی گفت:از همه باشگاههایی که در این مدت با من تماس گرفتند تشکر می کنم.

به گزارش کاپ، احسان حاج صفی  در خصوص آخرین وضعیتش اظهار داشت:فعلا برنامه ای برای صحبت ندارم.تا چند وقت پیش بارها از رسانه ها خواسته بودم که از قول من مصاحبه ای منتشر نکنند و همین خواهش را باز هم دارم. فقط این جمله را می گویم که وضعیتم تا دو هفته دیگر مشخص خواهد شد.
 
وی درباره اینکه تیم های استقلال، سپاهان و تراکتورسازی خواهان به خدمت گرفتن وی هستند گفت: از همه باشگاههایی که در این مدت با من تماس گرفتند تشکر می کنم. همان طور که گفتم وضعیتم هنوز مشخص نیست. با این وجود در حال حاضر اولویتم حضور در اروپا است.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه