تاریخ انتشار : شنبه, 25 اردیبهشت 1395 08:22. دروازه‌بان نفت تهران گفت: «مهر پرسپولیس بر پیشانی من خورده است و اگر در ایران بمانم و پرسپولیس من را بخواهد به این تیم می‌روم. ». به گزارش جام نیـوز، علیرضا بیرانوند درباره احتمال حضورش در پرسپولیس اظهار داشت: «مهر پرسپولیس بر پیشانی من خورده است و اگر در ایران بمانم و پرسپولیس مرا بخواهد به پرسپولیس می‌روم. ». وی ادامه داد: «از تمام بازیکنان نفت تشکر می‌کنم، در تمام طول لیگ برتر مردانه و با شرایط سخت بازی کردیم. دو یا سه پیشنهاد اروپایی دارم و د ...

آخرین چراغ سبز بیرانوند برای حضورش در پرسپولیس؛ مهر سرخ بر پیشانی من خورده

تاریخ انتشار : شنبه, 25 ارديبهشت 1395 08:22


اخبارجدید,خبرهای جدید,اخبار جدید

دروازه‌بان نفت تهران گفت: «مهر پرسپولیس بر پیشانی من خورده است و اگر در ایران بمانم و پرسپولیس من را بخواهد به این تیم می‌روم.»


به گزارش جام نیـوز، علیرضا بیرانوند درباره احتمال حضورش در پرسپولیس اظهار داشت: «مهر پرسپولیس بر پیشانی من خورده است و اگر در ایران بمانم و پرسپولیس مرا بخواهد به پرسپولیس می‌روم.»
 
وی ادامه داد: «از تمام بازیکنان نفت تشکر می‌کنم، در تمام طول لیگ برتر مردانه و با شرایط سخت بازی کردیم. دو یا سه پیشنهاد اروپایی دارم و در حال حاضر مسئولین نفت در حال مذاکره هستند.»

دروازه‌بان نفت درباره حواشی بوجود آمده برای حضورش در پرسپولیس و واکنش برانکو گفت: «البته در خصوص حواشی اخیر که برای انتقالم به پرسپولیس به وجود آمده و صحبت‌هایی که برانکو کرده حق را به او می‌دهم، اما باید بگویم در حال حاضر هیچ فردی از هیچ طریقی با من از پرسپولیس تماسی نگرفته است، اما در کل باز هم می گویم اگر در ایران بمانم و اگر پرسپولیس مرا بخواهد به این تیم می‌روم.»

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه