تاریخ انتشار : جمعه, 24 فروردین 1397 13:06. باشگاه فرانسوی برای خریداری بازیکن چلسی اقدام کرده و قصد دارد تیبو کورتوا را در تابستان به فرانسه انتقال دهد. به گزارش ایلنا به نقل از دیلی میل، قرارداد تیبو کورتوا با چلسی تا پایان ژوئن 2019 مهلت دارد و او در حال حاضر در 12 ماه پایانی قراردادش حضور دارد. به نظر می‌رسد دروازه بان 25 ساله به درب‌های خروجی استمفوردبریج نزدیک شده و انگلیس را ترک می‌کند؛ بنابر گزارش رسانه‌های فرانسوی مقصد بعدی او پاریس است. گفته می‌شود کورتوا گزینه مورد علاقه سران متم ...

آغاز مذاکرات پاری سن ژرمن با دروازه بان چلسی

تاریخ انتشار : جمعه, 24 فروردين 1397 13:06


اخبار,اخبار ورزشی,تیبو کورتوا

باشگاه فرانسوی برای خریداری بازیکن چلسی اقدام کرده و قصد دارد تیبو کورتوا را در تابستان به فرانسه انتقال دهد.

به گزارش ایلنا به نقل از دیلی میل، قرارداد تیبو کورتوا با چلسی تا پایان ژوئن 2019 مهلت دارد و او در حال حاضر در 12 ماه پایانی قراردادش حضور دارد. به نظر می‌رسد دروازه بان 25 ساله به درب‌های خروجی استمفوردبریج نزدیک شده و انگلیس را ترک می‌کند؛ بنابر گزارش رسانه‌های فرانسوی مقصد بعدی او پاریس است.

 

گفته می‌شود کورتوا گزینه مورد علاقه سران متمول پاری سن ژرمن است و بنابر گفته RMC Sport مذاکرات بین طرفین برای امضای قرارداد هم آغاز شده است.

 

چلسی در حال حاضر قصد ندارد مذاکرات برای تمدید قرارداد را انجام دهد زیرا آنها معتقد هستند کورتوا یک سال دیگر در تیم حضور دارد و سپس می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد لندن را ترک کند. با توجه به ناکامی آبی‌های لندنی در کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا و جدایی آنتونیو کونته بعید به نظر می‌رسد این سنگربان به همکاری با چلسی ادامه بدهد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه