تاریخ انتشار : سه شنبه, 02 شهریور 1395 14:10. پیشکسوتانی که چند روز پیش علیه برگزاری یک بازی نمادین مصاحبه های تند و آتشین انجام داده بودند در فاصله کوتاهی نظرشان عوض شد و دور یک میز نشستند و ناهار خوردند!. به گزارش مهر، چند روز پیش بود که پیشکسوتانی چون خدادادی عزیزی و مهدی هاشمی نسب و حتی علی پروین مصاحبه های تندی علیه مسئولان برگزاری دیدار نمادین با ستارگان پیشین فوتبال اسپانیا انجام دادند و از نهادهای نظارتی خواستند که به مسائل این بازی ورود کنند. اما در فاصله کمتر از 48 ساعت ظاهرا همه چ ...

از مصاحبه‌های آتشین تا ناهار دورهمی / ناگهان همه چیز گل و بلبل شد!

تاریخ انتشار : سه شنبه, 02 شهریور 1395 14:10


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,دورهمی

پیشکسوتانی که چند روز پیش علیه برگزاری یک بازی نمادین مصاحبه های تند و آتشین انجام داده بودند در فاصله کوتاهی نظرشان عوض شد و دور یک میز نشستند و ناهار خوردند!

به گزارش مهر، چند روز پیش بود که پیشکسوتانی چون خدادادی عزیزی و مهدی هاشمی نسب و حتی علی پروین مصاحبه های تندی علیه مسئولان برگزاری دیدار نمادین با ستارگان پیشین فوتبال اسپانیا انجام دادند و از نهادهای نظارتی خواستند که به مسائل این بازی ورود کنند.

اما در فاصله کمتر از 48 ساعت ظاهرا همه چیز گل و بلبل شد و همین پیشکسوتان با همان افرادی که از آنها انتقاد کردند و بودند و خواستار ورود نهادهای نظارتی بر عملکردشان شده بودند، دور یک میز نشستند و ناهار خوردند.

این اتفاقات ابهامات این بازی خبرساز را بیشتر کرد و مشخص نیست در این فاصله کوتاه چه اتفاقی افتاده است که نظر این پیشکسوتان تغییر کرد و دیگر از آن همه ابهام و اتهام مالی خبری نشد و همه چیز به گل و بلبل و ناهار دورهمی تبدیل شد.

این بازی اما همچنان با ابهامات زیادی همراه است و مشخص نیست چه اتفاقی رخ داده که پیشکسوتان هم نظرشان عوض شد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه