تاریخ انتشار : پنج شنبه, 08 بهمن 1394 16:59. دیدار تیم‌های استقلال اهواز و ملوان از هفته هجدهم لیگ برتر با تساوی به پایان رسید. رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور پس از مدت‌ها وقفه امروز با انجام یک دیدار از هفته هجدهم این رقابت‌ها پیگیری شد که طی آن تیم‌های استقلال اهواز و ملوان بندرانزلی از ساعت 15 و در حضور حدود 100 تماشاگر به میزبانی ورزشگاه تختی اهواز به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید. میلاد پاک پرور در دقیقه 8 برای میزبان و احمد آهی در دقیقه 16 برای م ...

استقلال اهواز و ملوان امتیازات را تقسیم کردند

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 08 بهمن 1394 16:59


اخبار,اخبار ورزشی, رقابت‌های لیگ برتر

دیدار تیم‌های استقلال اهواز و ملوان از هفته هجدهم لیگ برتر با تساوی به پایان رسید.

 رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور پس از مدت‌ها وقفه امروز با انجام یک دیدار از هفته هجدهم این رقابت‌ها پیگیری شد که طی آن تیم‌های استقلال اهواز و ملوان بندرانزلی از ساعت 15 و در حضور حدود 100 تماشاگر به میزبانی ورزشگاه تختی اهواز به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

میلاد پاک پرور در دقیقه 8 برای میزبان و احمد آهی در دقیقه 16 برای ملوان در این دیدار گلزنی کردند.

رضا مهدوی قضاوت این دیدار را برعهده داشت. وی به محمدحسین کنعانی زادگان از ملوان و رضا بهمئی و طالب ریکانی از استقلال اهواز کارت زرد داد.

ملوان و استقلال اهواز با این تساوی به ترتیب 19 و 7 امتیازی شده و در مکان‌های یازدهم و شانزدهم جدول رده‌بندی لیگ برتر باقی ماندند.

 

اخبار ورزشی - فارس

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه