استقلال ترس به جان پرسپولیسی‌ها انداخت. تاریخ انتشار : دوشنبه, 21 فروردین 1396 08:42. پرسپولیس امروز باید به مصاف الریان برود. به گزارش خبرآنلاین؛ جریمه مالی سنگین استقلالی‌ها به خاطر لیزراندازی تماشاگران در بازی با السد باعث شد تا بیشتر از گذشته موضوع جریمه‌های فیفا در میان هواداران به چشم بیاید. در همان حوالی جریمه‌ آبی‌ها بود که اتفاق تلخ پرتاب نارنجک در بازی ایران و چین دوباره نگرانی‌هایی شدید به فوتبال وارد کرد که مبادا فیفا جریمه‌ای سنگین‌تر در نظر بگیرد. در آستانه بازی پرسپولیس برابر ...

استقلال ترس به جان پرسپولیسی‌ها انداخت

تاریخ انتشار : دوشنبه, 21 فروردين 1396 08:42


 اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی, استقلا

پرسپولیس امروز باید به مصاف الریان برود. 

به گزارش خبرآنلاین؛ جریمه مالی سنگین استقلالی‌ها به خاطر لیزراندازی تماشاگران در بازی با السد باعث شد تا بیشتر از گذشته موضوع جریمه‌های فیفا در میان هواداران به چشم بیاید. در همان حوالی جریمه‌ آبی‌ها بود که اتفاق تلخ پرتاب نارنجک در بازی ایران و چین دوباره نگرانی‌هایی شدید به فوتبال وارد کرد که مبادا فیفا جریمه‌ای سنگین‌تر در نظر بگیرد.

 

در آستانه بازی پرسپولیس برابر الریان در ورزشگاه آزادی همه، و حتی هوادارانی که شاید تا همین چندی پیش خودشان مجری لیزراندازی و پرتاب ترقه بودند، حالا از لزوم امنیت ورزشگاه حرف می‌زنند و ترس جریمه‌های سنگین و سنگین‌تر در دلشان افتاده است.

 

آن‌ها نمی‌خواهند اندک فرصت‌های لذت حضور در آسیا را با ناشی‌گری و اقدامات غیرحرفه‌ای از دست بدهند. و البته پرسپولیسی‌ها می‌دانند که باشگاه‌شان چنان درگیر مشکلات مالی است که برای پرداخت بدهی‌ها دست به دامان هواداران شده و در چنین شرایطی نمی‌خواهند باری جدید به دوش باشگاه قرمزپوش پایتخت اضافه کنند. فردا قطعا شاهد پیشگیری شدیدتری نسبت به قبل خواهیم بود و اگر تخلفی باشد، انتظار این که خود هواداران با افراد متخلف برخورد کنند بعید نیست.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه