تاریخ انتشار : جمعه, 22 تیر 1397 11:50. پندار توفیقی دقایقی قبل به صورت رسمی اعلام کرد تیم فوتبال استقلال بین ۳۱ تیر تا یکم مرداد به تهران برمی گردد. این یعنی احتمالا استقلال در دیدار سوپرجام که ۲۹ تیرماه برنامه ریزی شده حضور نخواهد داشت!. به گزارش فارس، پندار توفیقی در گفت‌و‌گو با برنامه ورزشگاه شبکه تهران، در خصوص وضعیت نقل و انتقالات باشگاه استقلال گفت: ما چند هفته پیش با آقای شفر نشستی را برگزار کردیم و ایشان در هر پست چند بازیکن را معرفی کردند. مثلا او گفته بود اگر ابراهیمی رفت فلان ب ...

استقلال در سوپرجام شرکت نخواهد کرد؟

تاریخ انتشار : جمعه, 22 تیر 1397 11:50


اخبار,اخبار ورزشی,پندار توفیقی

پندار توفیقی دقایقی قبل به صورت رسمی اعلام کرد تیم فوتبال استقلال بین ۳۱ تیر تا یکم مرداد به تهران برمی گردد. این یعنی احتمالا استقلال در دیدار سوپرجام که ۲۹ تیرماه برنامه ریزی شده حضور نخواهد داشت!

به گزارش فارس، پندار توفیقی در گفت‌و‌گو با برنامه ورزشگاه شبکه تهران، در خصوص وضعیت نقل و انتقالات باشگاه استقلال گفت: ما چند هفته پیش با آقای شفر نشستی را برگزار کردیم و ایشان در هر پست چند بازیکن را معرفی کردند. مثلا او گفته بود اگر ابراهیمی رفت فلان بازیکن را بگیرید.

 

وی افزود:قرار بود قبل از خروج وی از ایران او با چند بازیکن حرف بزند، با برخی از بازیکنان هم بعد از خروج بازیکنان با آنها ویدئو کنفرانس داشتند و در جریان همه امور قرار گرفت.در فضای مجازی به سادگی می‌شود یک زحمت را به باد داد و یک چیز را بزرگ کرد و بالعکس.تمام بازیکنانی که جذب شدند بدون شک با تائید شفر به استقلال آمدند، فقط یک بازیکن مد نظر او بود که باشگاهش رقم بسیار بالایی را در نظر گرفت و ما نتوانستیم آن را پرداخت کنیم چون به هر حال باشگاه بودجه مد نظرش را برای فصل آینده بهتر می‌داند.

 

توفیقی در خصوص تیام و جباروف گفت: تیام کل مبالغ سال قبل را گرفته و در مورد مطالب سال بعد هم پول وی تامین شده، در مورد جباروف هم قرار است یک سال قراردادش را با باشگاه تمدید کند.البته مبلغ مطالبات فصل گذشته این بازیکن هم تامین شده است.

 

معاون استقلال در مورد حسینی گفت: سید مجید حسینی از بازیکنان آکادمی خود باشگاه است،این بازیکن برای جدایی نیاز به رضایتنامه باشگاه دارد، او حق فسخ ندارد. اگر او ترانسفر شود باید حتما رضایت باشگاه را بگیرد. آن کسانی که کار نقل و انتقالات را انجام دادند می‌دانند ��ه رضایت باشگاه معنی‌اش چیست.

 

وی در خصوص اینکه چرا پاسپورت این بازیکن گرو گرفته شده است گفت: اصلا نمی‌دانم گروی  پاسپورت یعنی چه! گرو یعنی چه؟بازیکنی که یک سال با باشگاه قرارداد دارد نمی تواند با باشگاهی وارد مذاکره شود.اگر بازیکنی 6 ماه از قراردادش باقی مانده باشد می‌تواند با تیم‌های دیگر مذاکره کند. او بدون شک به تیم استقلال در ترکیه اضافه خواهد شد.

 

وی در خصوص اینکه پاسپورت مجید حسینی از وی گرفته شده یا خیر گفت: من معنی این سوال را نمی‌فهمم! مادامی که بازیکن تحت قرارداد باشگاه است پاسپورتش باید در اختیار باشگاه باشد، طبق آخرین صحبتی که با آقای افتخاری انجام دادم او اعلام کرد که حسینی به زودی به اردوی تیم در ترکیه اضافه خواهد شد. 

 

معاون استقلال در پاسخ به این سوال که چرا خارجی‌ها در فرودگاه دچار مشکل شده‌اند گفت: مشکل خاصی وجود ندارد،مالیات این عزیزان پرداخت شده و دیدید که همان روز بدون مشکل از فرودگاه خارج شدند.ضمن آنکه مسئولان امور مالیاتی هم اعلام کردند که این نفرات ممنوع الخروج نیستند.

 

توفیقی تاکید کرد: هیچکدام از بازیکنانی که به استقلال آمدند دیپورت نشده‌اند، خود آقای شفر هم آنها را تائید کرد، ما نامه‌ای به سازمان لیگ زدیم که تیم ب استقلال را کنار تیم الف بسازیم و قرار شد آنها به تمرینات بیایند و اگر شفر آنها را خواست که بمانند در غیر اینصورت بازیکنان به تیم‌های دیگر بروند و آبدیده شوند و برگردند. خود امید سامکن را هم شفر تائید کرد ولی به ما گفت با توجه به بازگشت سید مجید حسینی و دیگر مدافعان بهتر است او به تیم دیگری برود.

 

وی در پاسخ به این سوال که استقلال چه زمانی به تهران بر می‌گردد گفت: اگر اشتباه نکنم روز 31 تیر به تهران بر می‌گردند.

 

توفیقی در خصوص اینکه پس با این حساب سوپرجام برگزار نمی‌شود گفت:‌ طبق صحبتی که شده تیم در این تاریخ به تهران بر می‌گردد،استقلال و پرسپولیس دو نماینده ایران در آسیا هستند و می‌دانید که کشورهای عربی هم تا دندان مسلح به مصاف نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا می‌روند.مطمئنا این دربی در زمانی برگزار می‌شود که همه از آن لذت ببرند!

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه