تاریخ انتشار : دوشنبه, 24 خرداد 1395 11:14. مدیر روابط عمومی باشگاه نفت به موضوع واگذاری این تیم واکنش نشان داد. به گزارش ورزش سه، امید گلمکانی، مدیر روابط عمومی باشگاه نفت تهران، در مورد طولانی و پیچیده شدن روند واگذاری امتیاز باشگاه نفت و موانعی که در این راه وجود دارد، گفت: در فصل گذشته که به عنوان مدیر روابط عمومی باشگاه نفت مسئولیت داشتم، تلاشم را کردم تا بیشترین تعامل و دقیق‌ترین اطلاع رسانی را با رسانه‌ها داشته باشم و در این زمینه تبعیضی بین آنها قائل نشوم. در این مدت هیچ مصاحبه ای ان ...

اظهارات افشاگرایانه مدیر روابط عمومی باشگاه نفت درباره واگذاری این باشگاه

تاریخ انتشار : دوشنبه, 24 خرداد 1395 11:14


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,نفت تهران

مدیر روابط عمومی باشگاه نفت به موضوع واگذاری این تیم واکنش نشان داد.

به گزارش ورزش سه، امید گلمکانی، مدیر روابط عمومی باشگاه نفت تهران، در مورد طولانی و پیچیده شدن روند واگذاری امتیاز باشگاه نفت و موانعی که در این راه وجود دارد، گفت: در فصل گذشته که به عنوان مدیر روابط عمومی باشگاه نفت مسئولیت داشتم، تلاشم را کردم تا بیشترین تعامل و دقیق‌ترین اطلاع رسانی را با رسانه‌ها داشته باشم و در این زمینه تبعیضی بین آنها قائل نشوم.

 

در این مدت هیچ مصاحبه ای انجام ندادم و روی خط هیچ برنامه‌ای نرفتم و حتی در قبال تماس‌های شما همکاران عزیز رسانه‌ای در روند پروسه واگذاری باشگاه سکوت اختیار کردم چون امیدوارم تصمیمی گرفته شود که منافع فوتبال استان تهران، باشگاه، کادرفنی، بازیکنان و عوامل باشگاه در بالاترین حد ممکن لحاظ شود اما متاسفانه به نظر می‌رسد در طی 3 یا 4 روز گذشته سرنوشتی شوم برای تیم ریشه‌دار و بازیکن ساز نفت تهران همچون پاس تهران در حال رقم خوردن است که اگر قرار است این موضوع قطعیت پیدا کند، امیدوارم پیش از رسانه‌ای شدن در آن تجدید نظر صورت گیرد چون در غیر این صورت بر اساس رسالت رسانه‌ای که دارم موضوع را از طریق مراجع قضایی، سازمان بازرسی، وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال بشدت پیگیری خواهم کرد.

مدیر روابط عمومی باشگاه نفت تهران تاکید کرد: می‌دانم شانس کمی برای اجرای عدالت در این زمینه وجود دارد اما ابتدا از راه قانونی پیگیر می‌شوم چون شاید هنوز هم کسانی در کشور باشند که اجرای عدالت و احقاق حقوق افراد برایشان اهمیت زیادی داشته باشد و اگر این راه جواب ندهد آنوقت مجبورم برای احقاق حق در رسانه‌ها در مورد افراد و بویژه 2 فردی صحبت کنم که نقش اساسی و تعیین کننده در این انتقال داشته‌اند.

وی خاطر نشان کرد: در این راه تنهایم و انتظار حمایت از مدیران باشگاه را ندارم چون شرایط آنها را به خوبی درک می‌کنم و می دانم آنها همه تلاش خود را انجام دادند اما با توجه به اینکه کارمند وزارت نفت هستند ممکن است واکنش خاصی از خود نشان ندهند و خیلی از حقایق پنهان بماند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه