اقدام جالب هواداران العین در اعتراض به سرمربی این تیم. تاریخ انتشار : شنبه, 02 بهمن 1395 10:16. سرمربی تیم فوتبال العین امارات این روزها زیر فشار انتقاد هواداران این تیم قرار دارد. به گزارش مهر، تیم فوتبال العین چند روز پیش مقابل تیم الامارات شکست خورد تا اولین باخت این تیم در لیگ این کشور رقم بخورد. با این حال، این شکست العین را تا رده سوم جدول پایین آورد. هواداران العین که بعد از عدم قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا و شکست مقابل چونبوک موتورز کره جنوبی انتقادات خود را از «زلاتکو دالیچ» سرمربی ...

اقدام جالب هواداران العین در اعتراض به سرمربی این تیم

تاریخ انتشار : شنبه, 02 بهمن 1395 10:16


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی ,العین

سرمربی تیم فوتبال العین امارات این روزها زیر فشار انتقاد هواداران این تیم قرار دارد.

 به گزارش مهر، تیم فوتبال العین چند روز پیش مقابل تیم الامارات شکست خورد تا اولین باخت این تیم در لیگ این کشور رقم بخورد. با این حال، این شکست العین را تا رده سوم جدول پایین آورد.

 

هواداران العین که بعد از عدم قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا و شکست مقابل چونبوک موتورز کره جنوبی انتقادات خود را از «زلاتکو دالیچ» سرمربی تیم آغاز کرده بودند، این روزها درخواست برکناری او را مطرح می کنند.

 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی ,العین

 

هواداران العین بعد از ایجاد کمپین علیه دالیچ در فضای مجازی، اینبار سر تمرین تیمشان رفتند و بلیت طراحی شده یک هواپیما را رو کردند. روی این بلیت نمادین، نام دالیچ برای خروج از امارات درج شده است.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه