تاریخ انتشار : سه شنبه, 27 بهمن 1394 10:16. زهرا نعمتی که به عنوان پرچمدار ایران در بازی های المپیک ریو انتخاب شده امروز حکم خود را از مسئولان کمیته ملی المپیک دریافت می کند. به گزارش مهر، اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک در آخرین نشست خود زهرا نعمتی را به عنوان پرچمدار کاروان ایران برای بازی های المپیک ریو انتخاب کردند. در همین راستا امروز سه شنبه کیومرث هاشمی، رئیس کمیته ملی المپیک و دیگر مسئولان این کمیته با حضور در منزل زهرا نعمتی حکم پرچمداری وی را اهدا می کنند. زهرا نعمتی کماندار معل ...

اهدای حکم پرچمداری زهرا نعمتی در المپیک ریو

تاریخ انتشار : سه شنبه, 27 بهمن 1394 10:16


اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,زهرا نعمتی

زهرا نعمتی که به عنوان پرچمدار ایران در بازی های المپیک ریو انتخاب شده امروز حکم خود را از مسئولان کمیته ملی المپیک دریافت می کند.

به گزارش مهر، اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک در آخرین نشست خود زهرا نعمتی را به عنوان پرچمدار کاروان ایران برای بازی های المپیک ریو انتخاب کردند.

در همین راستا امروز سه شنبه کیومرث هاشمی، رئیس کمیته ملی المپیک و دیگر مسئولان این کمیته با حضور در منزل زهرا نعمتی حکم پرچمداری وی را اهدا می کنند.

زهرا نعمتی کماندار معلول ایران با حضور در مسابقات تیر و کمان قهرمانی آسیا صاحب سهمیه المپیک شد. این برای نخستین بار است که یک ورزشکار معلول ایرانی صاحب سهمیه بازی های المپیک می شود.

زهرا نعمتی در مسابقات تیرو کمان پارالمپیک ۲۰۱۲ لندن به مدال طلا دست یافت.

 

اخبار ورزشی - مهر

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه