تاریخ انتشار : پنج شنبه, 27 خرداد 1395 22:28. دیدار تیم های فوتبال اوکراین و ایرلند شمالی در رقابتهای یورو ۲۰۱۶ با پیروزی تیم ایرلند پایان یافت. به گزارش مهر، تیم های ملی فوتبال اوکراین و ایرلند شمالی از گروه C رقابتهای یورو ۲۰۱۶ دیدار خود را ساعت ۲۰:۳۰ روز پنجشنبه برگزار کردند که در پایان تیم ایرلند شمالی حریف خود را ۲ بر صفر شکست داد. این بازی در زیر بارش شدید باران برگزار شد و به همین دلیل در نیمه نخست کیفیت بالایی را شاهد نبودیم. در نیمه دوم نیز هر دو تیم بازی برابری را ارایه کردند که د ...

اولین برد ایرلند شمالی در تاریخ یورو

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 27 خرداد 1395 22:28


اخبارجدید,خبرهای جدید,اخبار جدید

دیدار تیم های فوتبال اوکراین و ایرلند شمالی در رقابتهای یورو ۲۰۱۶ با پیروزی تیم ایرلند پایان یافت.

به گزارش مهر، تیم های ملی فوتبال اوکراین و ایرلند شمالی از گروه C رقابتهای یورو ۲۰۱۶ دیدار خود را ساعت ۲۰:۳۰ روز پنجشنبه برگزار کردند که در پایان تیم ایرلند شمالی حریف خود را ۲ بر صفر شکست داد.

این بازی در زیر بارش شدید باران برگزار شد و به همین دلیل در نیمه نخست کیفیت بالایی را شاهد نبودیم. در نیمه دوم نیز هر دو تیم بازی برابری را ارایه کردند که در دقیقه ۴۹ گرت مک آئولی برای تیم ایرلند شمالی گلزنی کرد و پس از آن هم ایرلندی ها از گل خود دفاع کردند تا اینکه در دقیقه ۹۶ توسط مک گین گل دوم را نیز به ثمر رساندند و نخستین برد خود را در این تورنمنت کسب کردند.

ایرلند شمالی با این برد ۳ امتیازی شد و اوکراین بدون امتیاز ماند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه