تاریخ انتشار : سه شنبه, 22 فروردین 1396 08:15. سرمربی تیم ملی آرژانتین 8 ماه بعد از حضور در تیم ملی این کشور از سمت خود اخراج شد. به گزارش ایسنا و به نقل از ساکرنت، تیم ملی آرژانتین در انتخابی جام جهانی نتایج ضعیفی کسب کرده است و حضور این تیم در جام جهانی بعدی هنوز مشخص نیست. آلبی سلسته از 14 دیدار خود در این رقابت ها تنها به 6 برد رسیده است و به همین دلیل در رده پنجم جدول رده بندی قرار گرفته است و این در حالی است که چهار تیم نخست به طور مستقیم به جام جهانی از منطقه آمریکای جنوبی صعود می کن ...

بائوسا از تیم ملی آرژانتین اخراج شد

تاریخ انتشار : سه شنبه, 22 فروردين 1396 08:15


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

سرمربی تیم ملی آرژانتین 8 ماه بعد از حضور در تیم ملی این کشور از سمت خود اخراج شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از ساکرنت، تیم ملی آرژانتین در انتخابی جام جهانی نتایج ضعیفی کسب کرده است و حضور این تیم در جام جهانی بعدی هنوز مشخص نیست. آلبی سلسته از 14 دیدار خود در این رقابت ها تنها به 6 برد رسیده است و به همین دلیل در رده پنجم جدول رده بندی قرار گرفته است و این در حالی است که چهار تیم نخست به طور مستقیم به جام جهانی از منطقه آمریکای جنوبی صعود می کنند. 

 

سران فوتبال این کشور بعد از نتایج ضعیف در نهایت حکم به برکناری ادگاردو  بائوسا دادند. 

 

بائوسا که برنده دو کوپالیبرتادورس است بعد از شکست آرژانتین در فینال کوپا آمه ریکا برابر شیلی جای جراردو مارتینو را گرفت تا بتواند نایب قهرمان دوره قبل جام جهانی را به جام جهانی روسیه برساند ولی این مربی نتایج ضعیفی کسب کرده است و همین باعث کنار رفتن او از تیم ملی این کشور شده است.

 

نام هایی چون خورخه سامپائولی و دیگو سیمئونه برای بر عهده گرفتن هدایت تیم ملی آرژانتین به گوش می رسد که باید منتظر اعلام رسمی سرمربی تیم ملی آرژانتین از سوی فدراسیون فوتبال این کشور باشیم.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه