باباجان‌زاده هم به رده‌بندی رفت/ روز بدون طلای کشتی فرنگی؛ 4 برنز در انتظار ایران

باباجان‌زاده هم به رده‌بندی رفت/ روز بدون طلای کشتی فرنگی؛ 4 برنز در انتظار ایران


اخبار,اخبار ورزشی , تیم ملی کشتی فرنگی

 

اخبار ورزشی - باباجان‌زاده هم به رده‌بندی رفت/ روز بدون طلای کشتی فرنگی؛ 4 برنز در انتظار ایران

نماینده وزن ۱۳۰ کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی به دیدار رده‌بندی بازی‌های آسیایی راه یافت.

به گزارش فارس، در ادامه رقابت‌های 4 وزن دوم و پایانی کشتی فرنگی بازی‌های آسیایی که از صبح امروز آغاز شده است، بشیر باباجان‌زاده، نماینده وزن 130 کیلوگرم کشورمان با پیروزی مقابل حریف ازبک در گروه شانس مجدد به دیدار رده‌بندی راه یافت.

بشیر باباجان‌زاده در وزن 130 کیلوگرم در دور نخست با نتیجه 8 بر صفر مقابل دارمندار دالال از هند به پیروزی رسید و راهی یک‌چهارم نهایی شد، اما در دور دوم با نتیجه یک بر صفر مغلوب نورماخان تینالی‌یف، نفر سوم جهان و قهرمانی بازی‌های آسیایی گوانگجو از قزاقستان شد و از حضور در نیمه‌نهایی بازماند که با توجه به حضور حریفش در فینال به گروه شانس مجدد رفت.

باباجان‌زاده در این مرحله با نتیجه 3 بر صفر مقابل ماماسولی‌یف از ازبکستان به پیروزی رسید و گام به دیدار رده‌بندی گذاشت. نماینده سنگین‌وزن کشتی فرنگی کشورمان برای کسب مدال برنز با مورات رامونوف دارنده مدال‌های نقره و برنز قهرمانی آسیا از قرقیزستان مبارزه خواهد کرد.

پیش از این افشین بیابانگرد، پیام بویری و مجتبی کریم‌فر در اوزان 66، 75 و 85 کیلوگرم به دیدار رده‌بندی راه یافته بودند تا فرنگی کاران کشورمان شانس کسب 4 مدال برنز را در روز پایانی این مسابقات داشته باشند.

به گزارش فارس، فرنگی کاران کشورمان در روز نخست این رقابت‌ها موفق به کسب دو مدال طلا توسط حبیب‌الله اخلاقی در 80 کیلو و مهدی علیاری در 98 کیلوگرم شده بودند. سعید عبدولی هم در 71 کیلو برنز گرفته بود.

اخبار ورزشی - فارس

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه