تاریخ انتشار : یکشنبه, 22 فروردین 1395 08:07. تیم فوتبال بارسلونا در هفته سی و دوم رقابتهای لالیگا در زمین سوسیه داد نتیجه را واگذار کرد تا دومین باخت متوالی خود را در این رقابتها متحمل شود و قهرمانی‌اش به مخاطره بیفتد. به گزارش مهر، تیم فوتبال بارسلونا از ساعت ۲۳ روز شنبه در ادامه هفته سی و دوم رقابتهای لالیگا در زمین سوسیه داد به میدان رفت و برابر این تیم یک بر صفر شکست خورد. بارسلونا از سال ۲۰۰۷ تاکنون نتوانسته سوسیه داد را در ورزشگاه آنوئتا شکست دهد. بارسلونا که هفته گذشته ال کلاسیکو را ...

بارسلونا مقابل سوسیه‌داد شکست خورد / ۸ امتیاز در سه بازی از دست رفت

تاریخ انتشار : یکشنبه, 22 فروردين 1395 08:07


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,بارسلونا

تیم فوتبال بارسلونا در هفته سی و دوم رقابتهای لالیگا در زمین سوسیه داد نتیجه را واگذار کرد تا دومین باخت متوالی خود را در این رقابتها متحمل شود و قهرمانی‌اش به مخاطره بیفتد.

به گزارش مهر، تیم فوتبال بارسلونا از ساعت ۲۳ روز شنبه در ادامه هفته سی و دوم رقابتهای لالیگا در زمین سوسیه داد به میدان رفت و برابر این تیم یک بر صفر شکست خورد. بارسلونا از سال ۲۰۰۷ تاکنون نتوانسته سوسیه داد را در ورزشگاه آنوئتا شکست دهد.

بارسلونا که هفته گذشته ال کلاسیکو را به رئال مادرید واگذار کرده بود در حالی به مصاف سوسیه داد رفت که سوارس، اینیستا، راکیتیچ و آلبا را در ترکیب نداشت. هنوز ۵ دقیقه از بازی نگذشته بود که میزبان به گل رسید. یک سانتر از راست با پرواز بلند مایکل ��وبارزابال و ضربه سر دیدنی او به تیر مخالف همراه شد تا بارسلونا خیلی زود یک گل دریافت کند.

در ادامه بازی یاران تیم سوسیه داد در محوطه جریمه خودی تجمع کردند و فضا را به مهاجمان بارسلونا ندادند. در این بین دروازه بان تیم میزبان دو بار با واکنش های عالی خود مانع گلزنی شاگردان انریکه شد تا بارسلونا نیمه نخست را بازنده به رختکن برود.

در آغاز نیمه دوم مسی یک فرصت خوب را پشت مدافعان حریف از دست داد. با آمدن اینیستا و جوردی آلبا فشار حملات بارسلونا بیشتر شده بود ولی خبری از گلزنی نشد. شوت دیدنی اینیستا که با واکنش استثنایی دروازه بان میزبان همراه شد از جمله فرصت های خوب بارسلونا برای گلزنی بود.

در دقیقه ۷۴ مسی بهترین موقعیت گلزنی را برای بارسلونا از دست داد. بعد از آن تلاش شاگردان انریکه بی اثر ماند و بارسلونا این بازی را یک بر صفر واگذار کرد.

تیم بارسلونا در هفته سی ام این مسابقات برابر ویارئال به تساوی ۲ بر ۲ تن داد و هفته گذشته نیز در ال کلاسیکو به رئال مادرید باخت تا با احتساب باخت شنبه شب برابر سوسیه داد در سه بازی اخیر خود ۸ امتیاز از دست  بدهد. این تیم حالا با ۷۶ امتیاز صدرنشینی خود را به مخاطره انداخته است. اتلتیکو مادرید با ۷۳ و رئال مادرید با ۷۲ امتیاز دوم و سوم هستند.

اخبار ورزشی - مهر

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه