تاریخ انتشار : چهارشنبه, 31 خرداد 1396 17:35. بازسازی چمن ورزشگاه آزادی برای فصل آینده فوتبال، با عملیات هوادهی آغاز شد. پس از یک فصل پرفشار ، عملیات هوادهی زمین چمن ورزشگاه آزادی تهران از دیروز آغاز شد تا این زمین برای رقابت‌های لیگ برتر فصل آینده و دیدارهای تیم ملی به شرایط ایده‌آل خود برسد. معمولا در پایان هر فصل، خاک موجود در زیر چمن متراکم می‌شود و با عملیات هوادهی مجددا این خاک به حالت طبیعی باز می‌گردد و در نتیجه رشد چمن بهتر از قبل می‌شود. عملیات هوادهی همچنین کمک می‌کند که آب راحت‌ ...

بازسازی چمن ورزشگاه آزادی با انجام عملیات هوادهی + عکس

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 31 خرداد 1396 17:35


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی ,ورزشگاه آزادی

بازسازی چمن ورزشگاه آزادی برای فصل آینده فوتبال، با عملیات هوادهی آغاز شد.

 پس از یک فصل پرفشار ، عملیات هوادهی زمین چمن ورزشگاه آزادی تهران از دیروز آغاز شد تا این زمین برای رقابت‌های لیگ برتر فصل آینده و دیدارهای تیم ملی به شرایط ایده‌آل خود برسد.

 

معمولا در پایان هر فصل، خاک موجود در زیر چمن متراکم می‌شود و با عملیات هوادهی مجددا این خاک به حالت طبیعی باز می‌گردد و در نتیجه رشد چمن بهتر از قبل می‌شود. عملیات هوادهی همچنین کمک می‌کند که آب راحت‌تر از لایه‌های خاکی که در زیر چمن قرار دارد، عبور کند تا در مجموع زمین چمن برای یک فصل از مسابقات فوتبال طراوت خود را حفظ کند.

 

زمین چمن ورزشگاه آزادی با احتساب دیدارهای داخلی و بین المللی تیم های ملی، پرسپولیس و استقلال، در هر فصل فوتبالی برگزار کننده 50 تا 60 مسابقه است.

 

 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی ,و��زشگاه آزادی

 

 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی ,ورزشگاه آزادی

 

 

 اخبار ورزشی - ایسنا

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه