بازگشت آقای "عابربانک"؟

بازگشت آقای "عابربانک"؟


اخبار,اخبار ورزشی ,باشگاه پرسپولیس

 

اخبار ورزشی - بازگشت آقای "عابربانک"؟

نام مالک استیل آذین چند روزی است اطراف باشگاه پرسپولیس شنیده می‌شود. هدایتی پیش از این در لیگ هشتم عضو هیئت مدیره پرسپولیس بود. بعد از آن او چند بار برای خرید این باشگاه تلاش کرد و در چند مقطع هم برای حضور مجدد در هیئت مدیره کاندیدا شد.

به گزارش فرارو، فصل پیش در ماجرای انتقال خلعتبری به پرسپولیس دوباره نام هدایتی به عنوان خیری که پول رضایتنامه این بازیکن را پرداخت کرده بر سر زبان‌ها افتاد. هر چند بعد از مدت کوتاهی هدایتی به بهانه اختلاف با مسئولان پرسپولیس کنار کشید و چیزی نمانده بود پرونده پرسپولیس و عجمان به فیفا برود.
 
این فصل هم هدایتی برای خرید پرسپولیس یا اجاره باشگاه برای یک فصل تلاش می‌کرد اما دوستان استیلی در شرکت بهنام پیشرو از او موفق‌تر بودند. حالا استیلی از پرسپولیس جدا شده و در صورتی که بتواند راه آهن را بخرد، احتمالا حمیدرضا سیاسی رئیس هیئت مدیره سرخپوشان هم همراه او به این باشگاه نقل مکان می‌کند. با رقتن استیلی و سیاسی فضا برای بازگشت هدایتی آماده خواهد شد. مشکلات اسپانسر پرسپولیس با این باشگاه هم راه هدایتی را هموارتر می‌کند.

وزارت ورزش در روزهای اخیر بحث بر سر تغییرات در هیئت مدیره پرسپولیس را آغاز کرده و بعید نیست این بار، آقای عابربانک بتواند به باشگاه مورد علاقه‌اش بازگردد
اخبار ورزشی - فرارو

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه