تاریخ انتشار : یکشنبه, 12 شهریور 1396 14:40. باوجود مصدومیت پژمان منتظری، باشگاه استقلال پیشنهادی برای بازگشت «هرایر مگویان» مدافع ارمنی نداده است. به گزارش مهر، این روزها به دفعات مصاحبه‌هایی به نقل از هرایر مگویان و یا مدیربرنامه‌های وی در رسانه‌ها به چشم می‌خورد مبنی بر این که این بازیکن هرگز به پیشنهاد جدید استقلالی‌ها فکر هم نمی‌کند. این در حالی است که عملا باشگاه استقلال هیچ پیشنهاد جدیدی به این بازیکن نداده است. مصدومیت پژمان منتظری از ناحیه کتف و جراحی شدن وی سبب شد تا ابتدا شائبه پ ...

باشگاه استقلال برنامه‌ای برای بازگشت مگویان ندارد

تاریخ انتشار : یکشنبه, 12 شهریور 1396 14:40


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی ,هرایر مگویان

باوجود مصدومیت پژمان منتظری، باشگاه استقلال پیشنهادی برای بازگشت «هرایر مگویان» مدافع ارمنی نداده است.

به گزارش مهر، این روزها به دفعات مصاحبه‌هایی به نقل از هرایر مگویان و یا مدیربرنامه‌های وی در رسانه‌ها به چشم می‌خورد مبنی بر این که این بازیکن هرگز به پیشنهاد جدید استقلالی‌ها فکر هم نمی‌کند. این در حالی است که عملا باشگاه استقلال هیچ پیشنهاد جدیدی به این بازیکن نداده است.

 

مصدومیت پژمان منتظری از ناحیه کتف و جراحی شدن وی سبب شد تا ابتدا شائبه پیشنهاد دوباره استقلال به مگویان پیش آید و سپس مصاحبه‌هایی مبنی بر این که مگویان به پیشنهاد استقلال فکر نمی‌کند در رسانه‌ها درج گردد. 

 

پیگیری‌های خبرنگار مهر نشان می‌دهد که باشگاه استقلال در روزهای گذشته تمایلی به بازگرداندن مگویان نداشته و هیچ پیشنهاد جدیدی هم در این رابطه به وی نداده است و اخبار مربوط به پیشنهاد دوباره باشگاه استقلال به این بازیکنصحت ندارد. در واقع اخبار منتشر شده بیشتر ناشی از جوسازی است که پیرامون این بازیکن و فضای بین او تیم استقلال صورت گرفته است. 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه