تاریخ انتشار : جمعه, 28 اسفند 1394 12:47. علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال می گوید الان زود است درباره بازگشتش به انتخابات حرف بزند. به گزارش خبرآنلاین؛ کفاشیان درباره دیدار با اینفانتینو و بحث درباره اقدام سیاسی عربستان و AFC توضیحاتی می دهد ولی می گوید امیدوار نیست که رای صادر شده به زودی برگردد. درباره سفرتان به سوئیس صحبت کنید. قرار شد بعد از صدور حکم با اینفانتینو جلسه داشته باشید. این جلسه برگزار شد و نتیجه اش چه بود؟. به نام خدا. سفری که به سوئیس داشتم، به خاطر کمیته فوتسال فیفا بو ...

با کفاشیان درباره جلسه مهم با اینفانتینو علیه AFC و تعریف دوباره رئیس جمهور از بازی ایران و آرژانتین

تاریخ انتشار : جمعه, 28 اسفند 1394 12:47


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی,علی کفاشیان

علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال می گوید الان زود است درباره بازگشتش به انتخابات حرف بزند.

به گزارش خبرآنلاین؛ کفاشیان درباره دیدار با اینفانتینو و بحث درباره اقدام سیاسی عربستان و AFC توضیحاتی می دهد ولی می گوید امیدوار نیست که رای صادر شده به زودی برگردد.


درباره سفرتان به سوئیس صحبت کنید. قرار شد بعد از صدور حکم با اینفانتینو جلسه داشته باشید. این جلسه برگزار شد و نتیجه اش چه بود؟
به نام خدا. سفری که به سوئیس داشتم، به خاطر کمیته فوتسال فیفا بود. گزارشی درباره فوتسال آسیا و توسعه آن دادیم که مورد استقبال همه قرار گرفت. فوتسال آسیا در راس کل قاره هاست! ایران هم که در صدر است. جلسات خوبی بود. صحبت های خوبی شد. امیدوارم همگام با جهان پیش برویم. جلساتی هم با اینفانتینو داشتم. گفتم متاسفانه رای afc رایی ای است که برخلاف اساسنامه فدراسیون جهانی است. دخالت سیاست در ورزش به حساب می آید. اگر این روند ادامه پیدا کند می شود الگویی برای کشورهای دیگر. قرار شد ایشان با مسئولان صحبت کند و راهکاری برای این قضیه ببیند. شاید دیروز و امروز در جلسات هیات رئیسه بحث هایی شد. قطعا هنوز تصمیم گیری خاصی نشده است.


امیدوارید که رای برگردد؟
ببیند در هر صورت طبق این رای داده شده است، دو کشور برای سفر به یکدیگر منع شده اند. ما گفتیم همه گونه آمادگی داریم. گفتند ما سفارتخانه نداریم که گفتیم وزارت خارجه همکاری می کند و ویزا می دهیم و مشکلی نیست. مشخص است که مسایل سیاسی در این مورد دخالت کرد. در هر صورت فکر نمی کنم در مدت کوتاه رای عوض شود. ما باید تصمیم گیری کنیم که چه رایی ای صادر می شود.


زمین تمرینی تیم ملی چه شد؟ چون کروش جوری رفتار می کرد که انگار زمین کوچک است.
ببخشید، اینجا هماهنگی نکرده بودیم زمین را بزرگتر بسازند. (خنده)


مشکل زمین حل می شود؟
ما آکادمی را آماده کرده ایم. زمین بعدی در حال ساخت است. زمین آکادمی خوب است. یک مقدار در آزادی و یک مقدار در آکادمی، تمرین می کنند.


پاداش و حقوق بازیکنان چه شد؟ ظاهرا قرار بود امروز پرداخت شود.
خوردیم به تعطیلی بانک ها!(خنده)


درباره انتخابات فدراسیون فوتبال حرف بزنید. اینطور که شنیدیم ثبت نامه ها ملغا شود، شما برگردید.
به هیچ عنوان نمی شود آینده را پیش بینی کرد. فعلا کاندیداها هستند. بگذارید مردم به تعطیلات برسند و شاد باشند. در هر صورت کسانی که فرم پر کرده اند جدی هستند.


آقای روحانی هم که دوباره از بازی آرژانتین تعریف کرده اند.
اولین بار نیست که آقای روحانی از بازی آرژانتین تعریف کرده. عملکرد ایران مورد تائید ایشان بوده است. امیدوارم حمایت ایشان هم پشت تعریف بیاید که بتوانیم قدم محکمی برای رسیدن به جام جهانی برداریم.


 اخبار ورزشی - خبر  آنلاین  

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه