برانکو:دوست ندارم مربی بازنده باشم!/از رقبای‌مان نمی‌ترسیم. تاریخ انتشار : سه شنبه, 08 خرداد 1397 15:49. برانکو ایوانکویچ این روزها در کشورش مشغول استراحت و رسیدگی به امور دیگر به غیر از فوتبال است. به گزارش خبرآنلاین؛با این حال موفق شدیم برای دقایقی با سرمربی سرخپوشان به گفت و گو بنشینیم. برانکو در مورد قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا و برخورد با الدحیل قطر به ما گفت: «این حرف همیشه من است؛ لیگ قهرمانان در بالاترین سطح رقابت قاره ای برگزار می شود و آنجا، شانس به شما سلام نمی کند بلکه باید از دا ...

برانکو:دوست ندارم مربی بازنده باشم!/از رقبای‌مان نمی‌ترسیم

تاریخ انتشار : سه شنبه, 08 خرداد 1397 15:49


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , برانکو
برانکو ایوانکویچ این روزها در کشورش مشغول استراحت و رسیدگی به امور دیگر به غیر از فوتبال است.

به گزارش خبرآنلاین؛با این حال موفق شدیم برای دقایقی با سرمربی سرخپوشان به گفت و گو بنشینیم. برانکو در مورد قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا و برخورد با الدحیل قطر به ما گفت: «این حرف همیشه من است؛ لیگ قهرمانان در بالاترین سطح رقابت قاره ای برگزار می شود و آنجا، شانس به شما سلام نمی کند بلکه باید از داشته های فنی تان برای کسب نتیجه استفاده کنید. ما هم می دانیم که رقیب بزرگی داریم ولی چاره ای جز فکر کردن به کسب پیروزی نیست.» برانکو اضافه کرد: «الدحیل هر چه جام در قطر بود را در این فصل به دست آورد و این نشان می دهد وضعیت برای ما نیز می تواند سخت شود اما این طور هم نیست که خودمان را ببازیم. پرسپولیس تیم بزرگ تری از الدحیل قطر است و از سوی دیگر، تیم من یاد گرفته با ترس غریبه باشد. ما در دو دیدار رفت و برگشت به میدان می رویم تا الدحیل را شکست بدهیم و هواداران را خوشحال کنیم. این بار، وضعیت برای مان متفاوت از گذشته است و می خواهیم عملکرد بهت��ی داشته باشیم.»

 

از برانکو پرسیدیم محرومیت از نقل و انتقالات، شما را آزار نمی دهد و باعث ضعف تان نمی شود که گفت: «اگر خاطرتان باشد، قبل از شروع فصل هفدهم به شما گفتم تیم من نسبت به لیگ قبلی بهتر خواهد شد زیرا بازیکنان دو فصل کنار هم بازی کرده بودند و دیدید که ما در همان نیم فصل اول کار را تمام کردیم و با فاصله ای بسیار زیاد نسبت به تیم دوم جدول به قهرمانی رسیدیم. انتظارم این است که در فصل آینده، تیم من با رشد و تکامل 15 تا 20 درصدی مواجه شود. البته اینکه نمی توانیم بازیکن جدیدی را جذب کنیم، یک ضربه اساسی به تیم وارد می کند اما چاره دیگری نمی بینم. باید با هر چه که در اختیار داریم، به دنبال ارائه بهترین بازی و پیروزی باشیم.»

 

او در نهایت اضافه کرد: «برای من بین احتیاط و شکست، تفاوتی وجود ندارد. من دوست ندارم مربی بازنده باشم و به همین علت از بازیکنانم درخواست می کنم با بالاترین انرژی به میدان بروند. خبر خوب هم این است که ما دیدار برگشت را در تهران برگزار می کنیم و مطمئنم آن روز 100 هزار نفر برای حمایت از ما به ورزشگاه آزادی می آیند.» 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه