برانکو: از نتیجه بازی خوشحالم/ راه صعود هنوز باز است. تاریخ انتشار : سه شنبه, 31 مرداد 1396 23:10. برانکو: از نتیجه بازی خوشحالم/ راه صعود هنوز باز است. سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید همه چیز الان مساوی است و به بازی برگشت بستگی دارد. به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پس از دیدار تیمش برابر الاهلی عربستان اظهار کرد: از پایان بازی و آن نتیجه‌ای که به دست آمده خوشحالیم زیرا تیم ما ۲ بر صفر عقب بود و در ادامه به تساوی ۲ بر ۲ رسیدیم. هنوز راه برای صعود در بازی برگشت باز است. م ...

برانکو: از نتیجه بازی خوشحالم/ راه صعود هنوز باز است

تاریخ انتشار : سه شنبه, 31 مرداد 1396 23:10


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

برانکو: از نتیجه بازی خوشحالم/ راه صعود هنوز باز است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید همه چیز الان مساوی است و به بازی برگشت بستگی دارد.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پس از دیدار تیمش برابر الاهلی عربستان اظهار کرد: از پایان بازی و آن نتیجه‌ای که به دست آمده خوشحالیم زیرا تیم ما ۲ بر صفر عقب بود و در ادامه به تساوی ۲ بر ۲ رسیدیم. هنوز راه برای صعود در بازی برگشت باز است. ما به بازی در ابوظبی امیدوار هستیم.

 

وی افزود: درباره الاهلی در کنفرانس خبری قبل از بازی گفته بودم تیم خوبی هستند و به مربی آنها اشاره کرد و گفته بودم بازی هجومی در دستور کارشان قرار می‌گیرد. حتی درباره بازیکن حریف هم صحبت کردم. ما الاهلی را به خوبی می‌شناختیم.

 

برانکو تصریح کرد: به بازیکنانم تبریک می‌گویم چراکه با قدرت بازی کردند با اینکه عقب افتادیم تمرکزشان را از دست ندادند و توانستند به بازی برگردند. حال نتیجه مساوی است و همه چیز به بازی برگشت برمی‌گردد. امیدوارم بتوانیم در آنجا نتیجه بگیریم و به مرحله بعد صعود کنیم.

 ------------------------------

 

ربروف: کسب تساوی برابر پرسپولیس کار بزرگی بود

 

به گزارش باشگاه پرسپولیس، ربروف سرمربی تیم فوتبال الاهلی عربستان در ��نفرانس خبری پس از دیدار برابر پرسپولیس، اظهار داشت: پرسپولیس حریف قدرتمندی برای ما بود و کسب تساوی برابر این تیم، کار بزرگی بود که ما آن را انجام دادیم.

 

وی افزود: امیدوارم بتوانیم با بررسی شرایط تیم خودمان و پرسپولیس روی نقاط ضعف و قوت تیممان کار کنیم و اشتباهات را جبران کنیم.

 

ربروف درباره گرمای هوا و شرایط جوی نیز گفت: گرمای هوا تاثیر زیادی روی تیم و بازی ما نداشت چرا که ما شرایط مشابهی داشته‌ایم و امیدمان به بازی بعدی خواهد بود.

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه