برهانی: فکر نمی‌کردم هواداران تیم دوازدهم جدول تا این حد بی‌ادب باشند/ از برداشتن پُستم پشیمانم. تاریخ انتشار : دوشنبه, 07 دی 1394 22:05. مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: برای بازی با سیاه جامگان صددرصد آماده نبودیم چون دو روز بلاتکلیف بودیم. آرش برهانی پس از دیدار استقلال و سیاه جامگان گفت: صددرصد آماده نبودیم چون دو روز بلاتکلیف بودیم که آیا این بازی برگزار می‌شود یا نه، بنابراین آمادگی و تمرکز لازم را برای این دیدار نداشتیم. وی ادامه داد: برای من عجیب است که دیروز در آن هوا تمرین کردیم بنابر ...

برهانی: فکر نمی‌کردم هواداران تیم دوازدهم جدول تا این حد بی‌ادب باشند/ از برداشتن پُستم پشیمانم

تاریخ انتشار : دوشنبه, 07 دی 1394 22:05


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: برای بازی با سیاه جامگان صددرصد آماده نبودیم چون دو روز بلاتکلیف بودیم.

آرش برهانی پس از دیدار استقلال و سیاه جامگان گفت: صددرصد آماده نبودیم چون دو روز بلاتکلیف بودیم که آیا این بازی برگزار می‌شود یا نه، بنابراین آمادگی و تمرکز لازم را برای این دیدار نداشتیم.

وی ادامه داد: برای من عجیب است که دیروز در آن هوا تمرین کردیم بنابراین اگر بازی هم می‌کردیم فرقی نمی‌کرد. امروز هوا بدتر از دیروز بود و به همین دلیل ما در عکس تیمی از ماسک استفاده کرده بودیم.

برهانی در خصوص پستی که در یکی از صفحات اجتماعی گذاشته بود اظهار داشت: من در آن پست به هیچ وجه اسم باشگاه پرسپولیس را نبردم فقط نوشته بودم هواداران تیم دوازدهم جدول. برداشتم این بود که ممکن است تاج و بهروان که زحمت زیادی برای لیگ می‌کشند از این پست ناراحت شوند و به همین دلیل آن را حذف کردم اما متاسفانه دیدم هواداران تیم دوازدهم جدول شروع به بی‌ادبی  کرده و از واژه‌های خیلی بد استفاده کردند.

مهاجم استقلال عنوان کرد: فکر نمی‌کردم هواداران تیم دوازدهم این قدر بی‌ادب باشند. پشیمان هستم که آن پست را برداشتم تا همه بدانند که فرهنگ هواداران تیم دوازدهم جدول به چه شکل است. باز هم تاکید می‌کنم فکر می‌کردم به نوعی تاج و بهروان از این پست ناراحت شده باشند و به همین دلیل از آنها عذرخواهی می‌کنم.

 

اخبار ورزشی - تسنیم

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه