بزرگترین سورپرایز نقل و انتقالاتی برای پرسپولیسی ها / عکس. تاریخ انتشار : پنج شنبه, 24 تیر 1395 08:02. هوادار متمول پرسپولیس خبر از بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس داده است. به گزارش کاپ، با اینکه چند هفته ای از عقد قرارداد طارمی با تیم ریزه اسپور ترکیه می گذرد، برخی از کدها خبر از بازگشت این مهاجم به پرسپولیس می دهند. حسین هدایتی که در ماجرای جدایی طارمی شدیدا با او درگیری لفظی پیدا کرده بود، در گفت و گو با یک هوادار خبر از بازگشت این بازیکن را داده است. او اعلام کرده مبلغ خسارت برای جدایی آ ...

بزرگترین سورپرایز نقل و انتقالاتی برای پرسپولیسی ها / عکس

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 24 تیر 1395 08:02


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,طارمی

هوادار متمول پرسپولیس خبر از بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس داده است.

به گزارش کاپ، با اینکه چند هفته ای از عقد قرارداد طارمی با تیم ریزه اسپور ترکیه می گذرد، برخی از کدها خبر از بازگشت این مهاجم به پرسپولیس می دهند.

حسین هدایتی که در ماجرای جدایی طارمی شدیدا با او درگیری لفظی پیدا کرده بود، در گفت و گو با یک هوادار خبر از بازگشت این بازیکن را داده است. او اعلام کرده مبلغ خسارت برای جدایی آقای گل پرسپولیسی ها را پرداخت کرده است و او به زودی برمی گردد.

 

اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,طارمی

 

در صورتی که پرسپولیس با ریزه اسپور برای بازگشت طارمی توافق کرده باشد، قطعا بزرگترین سورپرایز نقل و انتقالاتی این فصل رقم می خورد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه