تاریخ انتشار : دوشنبه, 12 بهمن 1394 09:56. این بار جنگ جدی تری از همیشه است و کفاشیان باید از تمام لابی هایش استفاده کند. به گزارش خبرآنلاین؛ طبیعی است که مسئولان ایرانی پس از جلسه اخیر کمیته مسابقات afc امیدوارانه حرف بزنند و از سنگین بودن ترازو به نفع ایران بگویند اما گویا جنگ حالت جدی تری به خود گرفته است. روز گذشته نشریات عربستانی به نقل از علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال حرف هایی را منتشر کردند که به خوبی پیدا بود واقعیت ندارد. موضوعی که البته دلخوری رئیس را هم در پی داشت تا بگوید چنی ...

بی اخلاقی عربستانی ها با تحریف حرف های کفاشیان

تاریخ انتشار : دوشنبه, 12 بهمن 1394 09:56


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

این بار جنگ جدی تری از همیشه است و کفاشیان باید از تمام لابی هایش استفاده کند.

به گزارش خبرآنلاین؛ طبیعی است که مسئولان ایرانی پس از جلسه اخیر کمیته مسابقات afc امیدوارانه حرف بزنند و از سنگین بودن ترازو به نفع ایران بگویند اما گویا جنگ حالت جدی تری به خود گرفته است. روز گذشته نشریات عربستانی به نقل از علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال حرف هایی را منتشر کردند که به خوبی پیدا بود واقعیت ندارد.

موضوعی که البته دلخوری رئیس را هم در پی داشت تا بگوید چنین حرف هایی را بیان نکرده است. رسانه های عربستانی دیروز نوشتند کفاشیان اعتراف کرده تیم هایشان در ایران مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند. از همان ابتدا مشخص بود این یک حربه برای تضعیف ایران بود اما قطعا نوشته های آنها نمی تواند به عنوان مستند به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارایه شود. آنچه که از رفتار عربستانی ها می تواند فهمید این است که تا اسفندماه هم قدمی مثل در این را برنمی دارند. در حال که پس از جلسه و ارایه مستندات دو طرف، فضا باید کمی تلطیف تر می شد اما رسانه های تندروی عربستانی همچنان به توهین های خود علیه ایران ادامه می دهند و در این بین، اماراتی ها با اظهارات تحریک آمیز بر آتش اختلافات می افزایند.

 

اخبار ورزشی - خبرآنلاین

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه