تاریخ انتشار : سه شنبه, 29 تیر 1395 08:44. مهدی طارمی به تمرینات پرسپولیس اضافه شد اما در اردوی آماده سازی این تیم حضور نداشت و همین می تواند آقای گل لیگ برتر را از میادین دور کند. به گزارش خبرآنلاین؛ مهدی طارمی به دلیل حضور در تیم ملی و همچنین حضور در تمرینات ریزه اسپور، در اردوی پیش فصل پرسپولیس شرکت نکرد و گفته می شود در حال حاضر در برنامه تاکتیکی برانکو جایی نداشته باشد. برانکو برنامه تمرینی خود را بر اساس بازیکنانی که در اوکراین در اختیار داشت چید و سیستم مورد نظر خود پیاده سازی کرد. ط ...

تبعات عدم حضور در تمرینات پیش فصل / طارمی سه هفته نیمکت نشین می شود

تاریخ انتشار : سه شنبه, 29 تیر 1395 08:44


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,طارمی

مهدی طارمی به تمرینات پرسپولیس اضافه شد اما در اردوی آماده سازی این تیم حضور نداشت و همین می تواند آقای گل لیگ برتر را از میادین دور کند.

به گزارش خبرآنلاین؛ مهدی طارمی به دلیل حضور در تیم ملی و همچنین حضور در تمرینات ریزه اسپور، در اردوی پیش فصل پرسپولیس شرکت نکرد و گفته می شود در حال حاضر در برنامه تاکتیکی برانکو جایی نداشته باشد. برانکو برنامه تمرینی خود را بر اساس بازیکنانی که در اوکراین در اختیار داشت چید و سیستم مورد نظر خود پیاده سازی کرد.

 

طارمی که در حال حاضر دو روز است به تمرینات پرسپولیس اضافه شده است باید چند هفته ابتدایی لیگ را از روی نیمکت بازی هم تیمی هایش را تماشا کند تا بتواند خود را با برنامه تاکتیکی برانکو وقف دهد.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه