(تصاویر) بانویی در قلمرو مردانه!

(تصاویر) بانویی در قلمرو مردانه! اخبار ورزشی - (تصاویر) بانویی در قلمرو مردانه!

کورین دیاکره اولین مربی زنی است که تیم فوتبال مردان را هدایت کرده است.

به گزارش آی‌اسپورت، دیاکره با نشستن روی نیمکت «کلرمون» در دیدار این هفته مقابل «برست»، به اولین زنی تبدیل شد که در رقابت حرفه‌ای مردان، به عنوان سرمربی کار کرد. هر چند تیمش ۲-۱ مغلوب شد.

در این دیدار که در دسته دوم فرانسه برگزار شد، تیم دیاکره، بازی را خوب شروع کرد و روی یک ضد حمله در دقیقه 9 موفق به گلزنی شد که سرمربی با یک لبخند کوچک از این گل استقبال کرد ولی بازی در نیمه دوم طبق انتظارات او پیش نرفت و دو گل از تیم برست، باعث شد میزبان پیروز شود.

دیاکره گفت: «شکست خوردن هیچ‌گاه جالب نیست و این مسلم است. ولی برست بسیار خوب کار کرد. ما چندین اشتباه انجام دادیم ولی در کل خوب بودیم که این نشانه ی خوبی برای من در آینده است.

امروز در حفظ توپ مشکل داشتیم و این ضعف ماست. از توپ خوب استفاده نکردیم و بازی خودمان را به حریف تحمیل نکردیم که باید اینطور نمی‌بود. این موضوع ما را در خطر قرار می‌دهد. اتفاقات مثبت زیادی رخ داد. تیم جوانی دارم و خوشحالم که بازیکنانم تمام تلاش‌شان را می‌کنند.»

دیاکره 121 بازی برای تیم ملی بانوان فرانسه انجام داده و همچنین کاپیتان این تیم بوده است. او 3 سال دستیار مربی سویاکس بود، باشگاهی که تمام فوتبالش را در آنجا سپری کرد.
 

اخبار,اخبارورزشی, فوتبال فرانسه

 

اخبار,اخبارورزشی, فوتبال فرانسه

 

اخبار,اخبارورزشی, فوتبال فرانسه

اخبار ورزشی - آی‌اسپورت

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه