تاریخ انتشار : جمعه, 13 آذر 1394 18:14. پرسپولیسی‌ها به دنبال جذب بختیار رحمانی هستند. با اینکه تا به حال حرف‌های زیادی درباره بازگشت محمد نوری به پرسپولیس زده شده اما به نظر می‌رسد این هافبک حداقل برای امسال جایی در پرسپولیس نخواهد داشت. حداقل چیزی که می‌توان درباره محمد نوری گفت این است که این هافبک گزینه اول برانکو نیست چراکه پرسپولیس با بختیار رحمانی تماس گرفته. البته رحمانی در مصاحبه‌ای گفته که با استقلال و پرسپولیس مذاکره‌ای انجام نداده اما همه می‌دانند که این مدل از تکذیب کردن‌ها، در ...

تماس پرسپولیس با بختیار رحمانی/ محمد نوری در اولویت لیست برانکو نیست

تاریخ انتشار : جمعه, 13 آذر 1394 18:14


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

پرسپولیسی‌ها به دنبال جذب بختیار رحمانی هستند.

با اینكه تا به حال حرف‌های زیادی درباره بازگشت محمد نوری به پرسپولیس زده شده اما به نظر می‌رسد این هافبك حداقل برای امسال جایی در پرسپولیس نخواهد داشت. حداقل چیزی كه می‌توان درباره محمد نوری گفت این است كه این هافبك گزینه اول برانكو نیست چراكه پرسپولیس با بختیار رحمانی تماس گرفته.


البته رحمانی در مصاحبه‌ای گفته كه با استقلال و پرسپولیس مذاكره‌ای انجام نداده اما همه می‌دانند كه این مدل از تكذیب كردن‌ها، در فوتبال ایران تبدیل به عادت شده و بازیكنان زیادی بوده اند كه پس از تكذیب كردن های فراوان، یكدف��ه سر از همان تیمی درآورده‌اند كه بارها مذاكره با آن را تكذیب كرده بودند.


حالا هم بختیار رحمانی گزینه مورد نظر استقلال و پرسپولیس است و پرسپولیسی‌ها تلاش زیادی برای جذب این بازیكن انجام می‌دهند. اگر بختیار به پرسپولیس برود، دیگر جایی برای محمد نوری نیست و او باید فكر دیگری به حال خود بكند چراكه در باشگاه المسیمر هم نتوانسته نظر مثبت كادر فنی تیم را جلب كند.

اخبار ورزشی-خبرآنلاین

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه