تهدید بواتنگ به افشاگری

تهدید بواتنگ به افشاگری


اخبار,اخبار ورزشی ,تیم ملی فوتبال غنا

 

اخبار ورزشی - پس از درگیری با سرمربی تیم و اخراج از اردوی غنا
تهدید بواتنگ به افشاگری

تیم ملی فوتبال غنا، روزهای پر حاشیه‌ای را پشت سر می‌گذارد. ستاره‌های سیاه پس از شکست مقابل آمریکا، موفق شدند آلمان را متوقف کنند و با امید به مصاف پرتغال بروند اما پیش از آغاز بازی از اردوی این تیم خبر رسید که دو بازیکن سرشناس این تیم یعنی کوین پرینس بواتنگ و سولی مونتاری توسط سرمربی تیم اخراج شده‌اند. 

به گزارش فرارو، کوین پرینس بواتنگ 27 ساله پس از این که در جریان تمرین با کوئسی آپیا سرمربی تیم، درگیری لفظی پیدا کرد از تیم ملی کشورش اخراج شد.

اتحادیه فوتبال غنا نیز روز جمعه و پیش از با بازی تیم ملی این کشور مقابل پرتغال که با شکست 2 بر یک ستاره‌های سیاه همراه بود، مهر تاییدی بر تصمیم آپیا زد و این بازیکن را محروم کرد.

سولی مونتاری هم به دلیل درگیری فیزیکی با سرمربی تیم در صبح بازی، از تیم ملی غنا کنار گذاشته شد.

کوین پرینس بواتنگ 3 سال قبل با فوتبال ملی خداحافظی کرده بود اما در رقابت‌های جام جهانی برزیل دوباره پیراهن کشورش را بر تن کرد اما به نظر نمی‌رسد بار دیگر برای تیم ملی کشورش بازی کند.

اما موضوع به همین جا ختم نشده است. بازیکن جنجالی سابق میلان که یک بار در بازی روسونری مقابل پروپاتریا زمین مسابقه را به خاطر شعارهای نژادپرستانه ترک کرد، این بار وعده افشاگری علیه سرمربی تیمش را داده است.

کوین پرینس بواتنگ که رسما اعلام کرد دیگر در بازی‌های ملی به میدان نخواهد رفت، در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه‌های اجتماعی نوشت: جزئیات آن چیزی که در اردوی تیم ملی اتفاق افتاد را شرح خواهم داد و می‌گویم آن چه در مورد من و در ارتباط با تیم ملی گزارش شده،‌ حقیقت نداشته است.

این موضوع می‌تواند با واکنش فدراسیون فوتبال غنا همراه شود و تبعات سنگینی برای بازیکن فعلی شالکه در پی داشته باشد.
اخبار ورزشی - فرارو

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه