تاریخ انتشار : یکشنبه, 01 فروردین 1395 08:13. انتخاب از سوی مردم مایه افتخار است؛. تهیه کننده و مجری برنامه تلویزیونی نود که از سوی مخاطبان به عنوان بهترین مجری سال گذشته انتخاب شده است در مورد اینکه عنوان شده استقلالی ها با این برنامه قهر هستند توضیحاتی ارائه کرد. به گزارش خبرنگار مهر، عادل فردوسی پور که با رای مردم به عنوان بهترین مجری سال ۹۴ تلویزیون انتخاب شد در این مورد گفت: برایم مایه افتخار است که مردم به من رای دادند. در این سالها من جایزه زیاد گرفتم اما چون این جایزه بر اساس آرای م ...

توضیح عادل فردوسی پور در مورد قهر بودن استقلالی ها با برنامه نود

تاریخ انتشار : یکشنبه, 01 فروردين 1395 08:13


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

انتخاب از سوی مردم مایه افتخار است؛
توضیح عادل فردوسی پور در مورد قهر بودن استقلالی ها با برنامه نود

تهیه کننده و مجری برنامه تلویزیونی نود که از سوی مخاطبان به عنوان بهترین مجری سال گذشته انتخاب شده است در مورد اینکه عنوان شده استقلالی ها با این برنامه قهر هستند توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، عادل فردوسی پور که با رای مردم به عنوان بهترین مجری سال ۹۴ تلویزیون انتخاب شد در این مورد گفت: برایم مایه افتخار است که مردم به من رای دادند. در این سالها من جایزه زیاد گرفتم اما چون این جایزه بر اساس آرای مردم است برایم قابل احترام است. اصولا هر نوع انتخاب شدنی لذتبخش است.

وی با بیان اینکه این انتخاب وظیفه اش را سنگین تر می کند گفت: وقتی از سوی مردم انتخاب می شویم نشان می دهد که کارمان را دیده اند و همین امر باعث می ��ود که خستگی از تن ما به در برود.

فردوسی پور در مورد اینکه چرا استقلالی ها با برنامه نود قهر هستند گفت: فکر نمی کنم در مورد همه استقلالی ها این امر صدق کند. وقتی در برنامه ما سیدمهدی رحمتی ۴۰ درصد رای می آورد و میلیونی رای می گیرد نشان می دهد که استقلالی ها هم رای می دهند. اگر هم کسانی مشکل دارند برای من قابل احترام هستند اما فکر می کنم تعدادشان قلیل است.

 

اخبارورزشی - مهر

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه