تاریخ انتشار : شنبه, 29 آبان 1395 23:48. هفته دوازدهم لالیگا؛. تیم فوتبال بارسلونا با توقف خانگی برابر مالاگا فرصت صعود به صدر جدول لالیگا را از دست داد. به گزارش مهر، تیم فوتبال بارسلونا شنبه شب در چارچوب هفته دوازدهم رقابتهای لالیگای اسپانیا در ورزشگاه نوکمپ به مصاف مالاگا رفت و برابر این تیم بدون گل متوقف شد. این نتیجه در حالی بدست آمد که لیونل مسی در فهرست بارسلونا جای نداشت. لوئیس سوارز هم بخاطر محرومیت روی سکوهای ورزشگاه نشسته بود. بارسلونا در این بازی حملات زیادی انجام داد اما دفاع ف ...

توقف بارسلونا مقابل مالاگا در غیاب مسی/ فرصت صدرنشینی از دست رفت

تاریخ انتشار : شنبه, 29 آبان 1395 23:48


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

هفته دوازدهم لالیگا؛

توقف بارسلونا مقابل مالاگا در غیاب مسی/ فرصت صدرنشینی از دست رفت

تیم فوتبال بارسلونا با توقف خانگی برابر مالاگا فرصت صعود به صدر جدول لالیگا را از دست داد.

به گزارش مهر، تیم فوتبال بارسلونا شنبه شب در چارچوب هفته دوازدهم رقابتهای لالیگای اسپانیا در ورزشگاه نوکمپ به مصاف مالاگا رفت و برابر این تیم بدون گل متوقف شد.

 

این نتیجه در حالی بدست آمد که لیونل مسی در فهرست بارسلونا جای نداشت. لوئیس سوارز هم بخاطر محرومیت روی سکوهای ورزشگاه نشسته بود.

 

بارسلونا در این بازی حملات زیادی انجام داد اما دفاع فشرده مالاگا و درخشش کامنی، دروازه بان این تیم باعث شد توپ های آبی اناری ها وارد دروازه حریف نشود. کامنی در دقیقه ۹۴ با واکنش استثنایی خود ضربه نیمار را درفع کرد تا دروازه مالاگا را بسته نگه دارد.

 

آبی اناری ها بعد از تساوی بدهنگام ۲۶ امتیازی شدند و با از دست رفتن ��انس صدرنشینی در رده دوم ایستادند. رئال مادرید با ۲۷ امتیاز صدرنشین است.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه