توقف چلسی مقابل لستر سیتی/ فرصت‌سوزی آبی‌های لندن در استمفورد بریج. تاریخ انتشار : شنبه, 23 دی 1396 20:32. تیم فوتبال چلسی با تساوی خانگی مقابل لستر سیتی شانس صعود به رده دوم جدول رقابتهای لیگ برتر انگلیس را از دست داد. به گزارش مهر، هفته بیست و سوم رقابتهای لیگ برتر انگلیس روز شنبه با برگزاری دیدارهای همزمان ادامه یافت که طی آن تیم چلسی در ورزشگاه استمفورد بریج برابر لستر سیتی با تساوی بدون گل متوقف شد. چلسی در این بازی از فرصت های خود استفاده نکرد و حتی از دقیقه ۶۰ به بعد که تیم لستر سیتی ...

توقف چلسی مقابل لستر سیتی/ فرصت‌سوزی آبی‌های لندن در استمفورد بریج

تاریخ انتشار : شنبه, 23 دی 1396 20:32


اخبار,اخبار ورزشی,لیگ برتر انگلیس

تیم فوتبال چلسی با تساوی خانگی مقابل لستر سیتی شانس صعود به رده دوم جدول رقابتهای لیگ برتر انگلیس را از دست داد.

به گزارش مهر، هفته بیست و سوم رقابتهای لیگ برتر انگلیس روز شنبه با برگزاری دیدارهای همزمان ادامه یافت که طی آن تیم چلسی در ورزشگاه استمفورد بریج برابر لستر سیتی با تساوی بدون گل متوقف شد.

 

چلسی در این بازی از فرصت های خود استفاده نکرد و حتی از دقیقه ۶۰ به بعد که تیم لستر سیتی بخاطر اخراج بنجامین چیلول ۱۰ نفره شده بود نیز آبی ها نتوانستند به گل دست یابند.

 

چلسی می توانست با برد در این بازی جای منچستر یونایتد را در رده دوم جدول بگیرد اما با ۴۷ امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به شیاطین سرخ در رده سوم باقی ماند.

 

نتایج دیدارهای همزمان روز شنبه از این قرار است:

 

واتفورد ۲ - ساوتهمپتون ۲

کریستال پالاس یک - برنلی صفر

چلسی صفر - لستر سیتی صفر

هادرسفیلد یک - وستهام ۴

نیوکاسل یک - سوانزی یک

وست برموویچ ۲ - برایتون صفر

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه