تاریخ انتشار : چهارشنبه, 09 تیر 1395 11:12. بعد از هفته ها گمانه زنی سرانجام تکلیف دو تن از لژیونرهای سرشناس فوتبال ایران در قطر فرداشب مشخص می شود. به گزارش ورزش سه، باشگاه الاهلی که با اتمام این فصل لیگ ستارگان قطر اسیر اختلافات مدیریتی شد فردا شب انتخابات ریاست باشگاه برای چهار سال آینده را در حالی برگزار می کند که از میان دو کاندیدای ثبت نام شده یکی خواستار ماندن بازیکنان ایرانی است و دیگری خواستار کنار گذاشتن آنها و جذب نفرات جدید. از همین رو فردا شب با انتخاب رئیس جدید باشگاه تکلیف مجت ...

تکلیف جباری و منتظری فردا شب معلوم می شود

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 09 تیر 1395 11:12


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,جباری و منتظری

بعد از هفته ها گمانه زنی سرانجام تکلیف دو تن از لژیونرهای سرشناس فوتبال ایران در قطر فرداشب مشخص می شود.

به گزارش ورزش سه، باشگاه الاهلی که با اتمام این فصل لیگ ستارگان قطر اسیر اختلافات مدیریتی شد فردا شب انتخابات ریاست باشگاه برای چهار سال آینده را در حالی برگزار می کند که از میان دو کاندیدای ثبت نام شده یکی خواستار ماندن بازیکنان ایرانی است و دیگری خواستار کنار گذاشتن آنها و جذب نفرات جدید.

از همین رو فردا شب با انتخاب رئیس جدید باشگاه تکلیف مجتبی جباری و پژمان منتظری روشن می شود تا برای آینده خود تصمیم بگیرند. جباری که هنوز یک فصل دیگر با الاهلی قرارداد دارد به عنوان بهترین بازیکن فصل گذشته از محبوبیت خاصی نزد طرفداران الاهلی برخوردار است اما با این وجود اختلافات او با کادر فنی و مدیریت باشگاه کار را برای ماندنش سخت کرد.

از سوی دیگر پژمان منتظری هم قرارداد مشروطی با باشگاه الاهلی برای سال دوم همکاری بسته بود که امیدوار است قطری ها به این قرارداد مشروط او احترام بگذارند در غیر این صورت باشد شاهد بازگشت او به فوتبال ایران و پوشیدن احتمالی پیراهن استقلال توسط این مدافع ملی پوش باشیم.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه