جایی در لیگ برتر برای رامین رضاییان نیست؟!. تاریخ انتشار : چهارشنبه, 20 مرداد 1395 08:20. حضور رامین رضاییان در پرسپولیس منتفی شده است. به گزارش خبرآنلاین؛ دیروز برانکو رسما اعلام کرد که دیگر نیازی به رامین رضاییان ندارد و جایی در لیست برای او در نظر نگرفته است. خود رضاییان البته گفته که کارش با پرسپولیس هنوز تمام نشده و انگار هنوز هم امید به جلب نظر برانکو دارد. اتفاقی که به نظر خیلی بعید می رسد. چون در این مقطع از زمان و بعد از بازگشت مهدی طارمی، برانکو شدیدا به دنبال حفظ ثبات خودش است. ...

جایی در لیگ برتر برای رامین رضاییان نیست؟!

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 20 مرداد 1395 08:20


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,رامین رضاییان

حضور رامین رضاییان در پرسپولیس منتفی شده است.

به گزارش خبرآنلاین؛ دیروز برانکو رسما اعلام کرد که دیگر نیازی به رامین رضاییان ندارد و جایی در لیست برای او در نظر نگرفته است. خود رضاییان البته گفته که کارش با پرسپولیس هنوز تمام نشده و انگار هنوز هم امید به جلب نظر برانکو دارد. اتفاقی که به نظر خیلی بعید می رسد. چون در این مقطع از زمان و بعد از بازگشت مهدی طارمی، برانکو شدیدا به دنبال حفظ ثبات خودش است. روزنامه خبرورزشی چاپ چهارشنبه درباره وضعیت رامین رضاییان خبرهایی داده است که در نوع خود جالب به نظر می آیند. این روزنامه از این نوشته که رضاییان به دنبال این است که در اصفهان یا تبریز به دنبال تیم خود بگردد.

 

در اصفهان ذوب آهنی مدنظر اوست که یحیی هم تمایل به جذب رامین دارد. ولی اختلاف های موجود بین گل محمدی و آذری، به نظر بن بست این ماجرا باشد. بعد از منتفی شدن حضور رضاییان در پرسپولیس صحبت هایی مربوط به حضور او در تراکتورسازی هم شنیده شد. ولی خبرورزشی درباره این نوشته که اگر سینا عشوری، هافبک تراکتوری ها سهمیه لیگ برتری حساب شود، جای خالی برای رضاییان وجود نخواهد داشت. با این حساب احتمال اینکه رضاییان این فصل در لیگ برتر بازی کند خیلی کم است. البته شنیده می شود پرسپولیسی ها پیشنهادی به رضاییان داده اند که تا نیم فصل بیرون بماند و صبر کند تا جای خالی در لیست پرسپولیس باز شود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه