تاریخ انتشار : یکشنبه, 25 تیر 1396 14:46. تیم فوتبال استقلال تهران پس از به اتمام رساندن اردوی ۱۲ روزه خود در ارمنستان، ظهر امروز به تهران بازگشت. به گزارش مهر، تیم فوتبال استقلال تهران اردوی تدارکاتی و ۱۲ روزه خود را در کشور ارمنستان پشت سر گذاشت و ظهر امروز به تهران بازگشت. در بازگشت این تیم به تهران، سه استقلالی شامل دو بازیکن و یک مربی این تیم را همراهی نکردند. هرایر مگویان مدافع ارمنستانی آبی پوشان که زمزمه‌های جدایی وی از این تیم هم به گوش می‌رسد، با استفاده از دو روز تعطیلی تمرین و ب ...

«جباروف» و «میک» سه شنبه به تهران می‌آیند

تاریخ انتشار : یکشنبه, 25 تیر 1396 14:46


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی , تیم فوتبال استقلال

تیم فوتبال استقلال تهران پس از به اتمام رساندن اردوی ۱۲ روزه خود در ارمنستان، ظهر امروز به تهران بازگشت. 

به گزارش  مهر، تیم فوتبال استقلال تهران اردوی تدارکاتی و ۱۲ روزه خود را در کشور ارمنستان پشت سر گذاشت و ظهر امروز به تهران بازگشت. در بازگشت این تیم به تهران، سه استقلالی شامل دو بازیکن و یک مربی این تیم را همراهی نکردند.

 

هرایر مگویان مدافع ارمنستانی آبی پوشان که زمزمه‌های جدایی وی از این تیم هم به گوش می‌رسد، با استفاده از دو روز تعطیلی تمرین و با مجوز کادر فنی، در کشور خود باقی ماند تا در اولین روز تمرین آبی پوشان خود را به اردوی این تیم معرفی کند.

 

همچنین سرور جباروف هافبک ازبکستانی آبی پوشان نیز از ارمنستان عازم ازبکستان شد تا از دو روز تعطیلی آبی پوشان استفاده کرده و آخرین کارهای شخصی‌اش را در کشورش پیگیری کند. میک مک درموت مربی بدنساز آبی پوشان هم صبح امروز ایروان را ترک کرد، اما نه به مقصد تهران. وی که ساکن دوبی است، از ارمنستان به امارات رفت تا به برخی امور شخصی و اداری مربوط به گذرنامه‌اش رسیدگی کند. «میک» و «جباروف» نیز روز سه شنبه در تهران خود را به اردوی آبی پوشان معرفی می‌کنند. 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه