تاریخ انتشار : یکشنبه, 07 آذر 1395 12:07. علیرضا علی‌فر گزارشگر متفاوت تلویزیون در مورد تیم استقلال به صحبت پرداخته است. به گزارش خبرآنلاین؛ سرهنگ علی فر را همه می شناسیم. گزارشگر جنجالی فوتبال که با هر گزارش خود اتفاقاتی جالب را رقم می زند این بار در گفت و گو با روزنامه گل به نکاتی جالب اشاره کرده است. علی فر که همیشه ادعای متفاوت بودن داشته و معتقد است به خاطر مدرک مربی گری اش و مدارجی که طی کرده می تواند هرگونه اظهار نظر فنی داشته باشد در گزارش هایش علاوه بر نکات فنی همیشگی در مورد دفاع ...

جدیدترین پیشنهاد سرهنگ علیفر:منصوریان مرا بیاورد!

تاریخ انتشار : یکشنبه, 07 آذر 1395 12:07


 اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,سرهنگ علیفر

علیرضا علی‌فر گزارشگر متفاوت تلویزیون در مورد تیم استقلال به صحبت پرداخته است.

  به گزارش خبرآنلاین؛ سرهنگ علی فر را همه می شناسیم.گزارشگر جنجالی فوتبال که با هر گزارش خود اتفاقاتی جالب را رقم می زند این بار در گفت و گو با روزنامه گل به نکاتی جالب اشاره کرده است. علی فر که همیشه ادعای متفاوت بودن داشته و معتقد است به خاطر مدرک مربی گری اش و مدارجی که طی کرده می تواند هرگونه اظهار نظر فنی داشته باشد در گزارش هایش علاوه بر نکات فنی همیشگی در مورد دفاع خطی و سایر مطالب به راحتی برای دابسمش سازان خوش ذوق خوراک فراهم می کند.

 

گزارشگر با سابقه تلویزیون که قبلا مدعی شده بود فقط به عنوان سرمربی حاضر است فعالیت فنی داشته باشد در جدید ترین اظهار نظر خود گفته: "اگر منصوریان بخواهد به استقلال کمک می کنم." این صحبت علی فر نشان می دهد که عزم و علاقه وی برای مربی گری در فوتبال کاملا جدی است و شاید اصلی ترین دلیل تمایل سرهنگ به همکاری با سرمربی آبی ها این است که منصوریان گفته می خواهد از سیستم 2-5-3 استفاده کند. سیستمی که بسیار مورد توجه سرهنگ علی فر است چون در آن مدافعین به صورت پوششی در کنار هم قرار می گیرند و خبری از دفاع مرگبار و پر برکت خطی نیست.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه