تاریخ انتشار : پنج شنبه, 21 آبان 1394 13:21. جسد بازیکن پیشین تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام (ره) در اتومبیلش در شهر نیویورک پیدا شد. بر اساس گزارش‌های منتشر شده در رسانه‌های آمریکایی و ترکیه‌ای، جسد بی‌جان «مایکل رایت» که به نام «علی کارادنیز» نیز شناخته می‌شد در اتومبیلش در شهر نیویورک پیدا شد. این بسکتبالیست که متولد آمریکا و شهروند ترکیه هم بود در سن 35 سالگی جان خود را از دست داد. هنوز جزئیاتی از این اتفاق منتشر نشده است. سردبیر روزنامه «شیکاگو سان» هم در حساب شخصی «توئیتر» خود نوشت ک ...

جسد بسکتبالیست در اتومبیلش پیدا شد

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 21 آبان 1394 13:21


اخبار,اخبار ورزشی,علی کارادنیز

جسد بازیکن پیشین تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام (ره) در اتومبیلش در شهر نیویورک پیدا شد.

 بر اساس گزارش‌های منتشر شده در رسانه‌های آمریکایی و ترکیه‌ای، جسد بی‌جان «مایکل رایت» که به نام «علی کارادنیز» نیز شناخته می‌شد در اتومبیلش در شهر نیویورک پیدا شد. این بسکتبالیست که متولد آمریکا و شهروند ترکیه هم بود در سن 35 سالگی جان خود را از دست داد. هنوز جزئیاتی  از این اتفاق  منتشر نشده است.

سردبیر روزنامه «شیکاگو سان» هم در حساب شخصی «توئیتر» خود نوشت که پلیس تأیید کرده که جسد موردنظر متعلق به مایکل رایت است.

مایکل رایت که نام ترکیه‌ای او علی کارادنیز است، در دوران حرفه‌ای خود در تیم‌های ترکیه‌ای همچون بشیکتاش، ترک تله‌کوم، ترابزون اسپور سابقه بازی دارد. او همچنین در در مدت زمان کوتاهی عضو تیم پتروشیمی بندر امام (ره) ایران هم بود.

اخبار ورزشی  -  تسنیم 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه