جلسه خصوصی وزیر کشور با قالیباف درباره پرونده واگذاری املاک پایگاه خبری تحلیلی. تاریخ انتشار : دوشنبه, 19 مهر 1395 18:20. وزیر کشور از برگزاری جلسه با شهردار تهران درباره پرونده واگذاری املاک خبر داد. عبدالرضا رحمانی‌فضلی؛ وزیر کشور؛ در حاشیه هشتادودومین جلسه شورای اجتماعی کشور که امروز در محل وزارت کشور برگزار شد، در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا درباره آخرین وضعیت بررسی پرونده واگذاری املاک شهرداری اظهار داشت: بنده خودم با شهردار تهران در این خصوص جلسه‌ای داشتم و موضوع را با ایشان مطرح کردم. ...

جلسه خصوصی وزیر کشور با قالیباف درباره پرونده واگذاری املاک پایگاه خبری تحلیلی

تاریخ انتشار : دوشنبه, 19 مهر 1395 18:20


اخبار سیاسی,اخباراجتماعی,عبدالرضا رحمانی فضلی

وزیر کشور از برگزاری جلسه با شهردار تهران درباره پرونده واگذاری املاک خبر داد.

 عبدالرضا رحمانی‌فضلی؛ وزیر کشور؛ در حاشیه هشتادودومین جلسه شورای اجتماعی کشور که امروز در محل وزارت کشور برگزار شد، در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا درباره آخرین وضعیت بررسی پرونده واگذاری املاک شهرداری اظهار داشت: بنده خودم با شهردار تهران در این خصوص جلسه‌ای داشتم و موضوع را با ایشان مطرح کردم. آقای قالیباف اظهار نیز علاقه کردند مستندات و مدارکی که به سازمان بازرسی و قوه قضائیه ارجاع دادند را به ما (وزارت کشور) بدهند.

 

وی افزود: با ارائه این مستندات از سوی شهرداری وزارت کشور موظف است، بررسی‌های لازم را که دولت به این وزارتخانه محول کرده، انجام دهد و انشاله با بررسی مستندات و مدارک، گزارشی را در این رابطه به دولت خواهیم داد. در حال حاضر روند کار و بررسی این پرونده در حال انجام است.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه