حاج‌رضایی: آنهایی که از استقلال بازی زیبا و نتیجه می‌خواهند، به نیوکمپ بروند!. تاریخ انتشار : سه شنبه, 18 اسفند 1394 09:34. کارشناس فوتبال ایران گفت که پیش‌بینی تیم قهرمان لیگ برتر امکان‌پذیر نیست. امیر حاج‌رضایی در گفت‌وگو با تسنیم، در خصوص رقابت فشرده مدعیان قهرمانی در لیگ برتر و اینکه در نهایت کدام تیم قهرمان خواهد شد، گفت: پیش‌بینی در این زمینه بسیار سخت است و نمی‌توانم نظر قاطعی داشته باشم. با این حال دوست دارم دو تیم تهرانی سهمیه آسیا بگیرند، چون حضور استقلال و پرسپولیس در لیگ قهرمانا ...

حاج‌رضایی: آنهایی که از استقلال بازی زیبا و نتیجه می‌خواهند، به نیوکمپ بروند!

تاریخ انتشار : سه شنبه, 18 اسفند 1394 09:34


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,حاج رضایی

کارشناس فوتبال ایران گفت که پیش‌بینی تیم قهرمان لیگ برتر امکان‌پذیر نیست.

امیر حاج‌رضایی در گفت‌وگو با تسنیم، در خصوص رقابت فشرده مدعیان قهرمانی در لیگ برتر و اینکه در نهایت کدام تیم قهرمان خواهد شد، گفت: پیش‌بینی در این زمینه بسیار سخت است و نمی‌توانم نظر قاطعی داشته باشم. با این حال دوست دارم دو تیم تهرانی سهمیه آسیا بگیرند، چون حضور استقلال و پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، فضای فوتبال را تغییر می‌دهد. مطمئنا این موضوع می‌تواند هواداران زیادی را به ورزشگاه آزادی بکشاند و امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

او ادامه داد: نمی‌توانم بگویم شانس کدام یک از این مدعیان بیشتر است. پرسپولیس خوب گل می‌زند، اما خوب هم گل می‌خورد. استقلال هم تیم خوبی است و معتقدم انتقادها از پرویز مظلومی غیرمنصفانه است. تیم او صدرنشین است و در جام حذفی هم راهی فینال شد. برخی این ایراد را از استقلال می‌گیرند که آنها زیبا بازی نمی‌کنند، آنهایی که از استقلال بازی زیبا همراه با نتیجه‌گیری می‌خواهند، بهتر است به نیوکمپ بروند و بازی‌های بارسلونا را ببینند.

حاج‌رضایی عنوان کرد: شانس تیم عبدالله ویسی برای قهرمانی کم نیست و آنها تا اینجا با قدرت جلو آمدند. ذوب‌آهن هم جزو مدعیان جدی است و احتمال دارد که تراکتورسازی هم با بازیکنانی که اضافه کرد، خودش را بالا بکشد.

وی در مورد حاشیه‌های دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی و تکل خشن محسن بنگر گفت: بارها در فوتبال اروپا شاهد بودیم که با چنین تکل‌هایی پای بازیکنان شکست و فوتبالشان خراب شد. مطمئنا سلامت بازیکنان مهم است.

 

اخبار ورزشی - تسنیم

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه