تاریخ انتشار : یکشنبه, 16 خرداد 1395 08:23. بر اساس اخبار منتشر شده ظاهرا جدایی بهرام افشارزاده از استقلال بار دیگر جدی شده است. به گزارش ایسنا، ظاهرا کلاف پیچیده مدیریت استقلال در حال باز شدن است. به این ترتیب که بر اساس اخبار کسب شده بهرام افشارزاده بار دیگر تا آستانه کنار رفتن از صندلی مدیرعاملی این باشگاه پیش رفته و بار دیگر نام گزینه‌هایی مثل قنبرزاده در اطراف باشگاه استقلال شنیده می‌شود. این در حالی است که به نظر می‌رسید با اتفاقات یک هفته گذشته جدایی افشارزاده از استقلال منتفی شده اس ...

حرف جدایی افشارزاده باز هم جدی شد

تاریخ انتشار : یکشنبه, 16 خرداد 1395 08:23


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,افشارزاده

بر اساس اخبار منتشر شده ظاهرا جدایی بهرام افشارزاده از استقلال بار دیگر جدی شده است.

به گزارش ایسنا، ظاهرا کلاف پیچیده مدیریت استقلال در حال باز شدن است. به این ترتیب که بر اساس اخبار کسب شده بهرام افشارزاده بار دیگر تا آستانه کنار رفتن از صندلی مدیرعاملی این باشگاه پیش رفته و بار دیگر نام گزینه‌هایی مثل قنبرزاده در اطراف باشگاه استقلال شنیده می‌شود.

این در حالی است که به نظر می‌رسید با اتفاقات یک هفته گذشته جدایی افشارزاده از استقلال منتفی شده است ولی ظاهرا افشارزاده جایش را به فرد دیگری خواهد داد.

همچنین به نظر می رسد با نظر وزیر ورزش احتمالا تغییرات وسیعی در هیات مدیره استقلال رخ خواهد داد و در این میان نجف‌نژاد عضو تقریبا ثابت هیات مدیره استقلال در سال‌های گذشته جایش را قطعا به فرد دیگری می‌دهد. همه این اتفاقات در حالی رخ می‌دهد که استقلال در آستانه فصل نقل و انتقالات قرار دارد و به تازگی علیرضا منصوریان را به عنوان سرمربی خود انتخاب کرده است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه