تاریخ انتشار : سه شنبه, 04 اسفند 1394 11:40. پرویز مظلومی، سرمربی تیم استقلال بعد از شکست تیمش مقابل نفت تهران، داوران را متهم کرد که با اشتباهات‌شان به یک تیم خاص کمک می‌کنند. مظلومی نامی از تیم خاص مورد نظرش نبرد اما بر اساس گمانه‌زنی‌ بسیاری از رسانه‌ها، منظورش پرسپولیس بوده. این حمله تند سرمربی استقلال در حالی است که او پیش از این هرگاه که داوران متهم به حمایت از تیم او شده‌اند، وانمود کرده که مربی حرفه‌ای فقط باید در مورد مسائل فنی حرف بزند و به قضاوت داوران اعتماد کند. جمعه 30 مرداد 9 ...

حرف های متناقض پرویز مظلومی درباره داوری ها که متعجب تان می کند

تاریخ انتشار : سه شنبه, 04 اسفند 1394 11:40


اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,مظلومی

پرویز مظلومی، سرمربی تیم استقلال بعد از شکست تیمش مقابل نفت تهران، داوران را متهم کرد که با اشتباهات‌شان به یک تیم خاص کمک می‌کنند.

مظلومی نامی از تیم خاص مورد نظرش نبرد اما بر اساس گمانه‌زنی‌ بسیاری از رسانه‌ها، منظورش پرسپولیس بوده. این حمله تند سرمربی استقلال در حالی است که او پیش از این هرگاه که داوران متهم به حمایت از تیم او شده‌اند، وانمود کرده که مربی حرفه‌ای فقط باید در مورد مسائل فنی حرف بزند و به قضاوت داوران اعتماد کند.


جمعه 30 مرداد 94 در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی با استقلال اهواز( که داور آشکارا به ضرر تیم اهوازی سوت زده بود) مظلومی گفت: «داور کار خودش را می‌کند و من مربی هم ک��ر خودم را می‌کنم. ما برد و باخت‌مان را هیچ‌گاه گردن داور نمی‌اندازیم.»


چهارشنبه 4 آذر 94 هم در پاسخ به خبرنگاری که گفته بود برانکو مدعی شده که «اگر اشتباهات داوری علیه استقلال بود همه چیز بر سر فدراسیون فوتبال خراب می‌شد»، مظلومی موضعی به ظاهر منطقی گرفته بود:« این‌گونه نبوده که همیشه اشتباهات داوری به سود ما باشد. از مربی حرفه‌ای چون برانکو بعید است که چنین اظهار نظری بکند». او البته همان روزها کری هم برای برانکو خوانده و گفته اصلا پرسپولیس رقیب استقلال نیست و دلیلی ندارد به داوری‌های بازی‌های استقلال حساسیت داشته باشد.

 

اخبار ورزشی - تماشاگران امروز

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه