تاریخ انتشار : پنج شنبه, 29 بهمن 1394 09:21. حرکت نمایشی فدراسیون برای تقدیر از داوران. کاغذ رنگ کردند به جای سکه تحویل دادند!. شنیده بودیم گنجشک را رنگ می‌کنند به جای قناری می‌فروشند اما نشنیده بودیم کاغذ رنگ کنند جای سکه قالب کنند! اما این اتفاق در فوتبال ما افتاد تا مشخص شود غیر از گنجشک می‌توان چیزهای دیگر را هم رنگ کرد و تحویل دیگران داد. روز گذشته خبر رسید سکه‌هایی که قرار بوده به داوران حاضر در جام جهانی و جام ملت‌های آسیا بدهند بنجل از آب در آمده و فقط یک تکه کاغذ بی ارزش به نام حوا ...

حرکت نمایشی فدراسیون برای تقدیر از داوران / کاغذ رنگ کردند به جای سکه تحویل دادند!

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 29 بهمن 1394 09:21


اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی, تقدیر از داوران

حرکت نمایشی فدراسیون برای تقدیر از داوران
کاغذ رنگ کردند به جای سکه تحویل دادند!

شنیده بودیم گنجشک را رنگ می‌کنند به جای قناری می‌فروشند اما نشنیده بودیم کاغذ رنگ کنند جای سکه قالب کنند! اما این اتفاق در فوتبال ما افتاد تا مشخص شود غیر از گنجشک می‌توان چیزهای دیگر را هم رنگ کرد و تحویل دیگران داد. روز گذشته خبر رسید سکه‌هایی که قرار بوده به داوران حاضر در جام جهانی و جام ملت‌های آسیا بدهند بنجل از آب در آمده و فقط یک تکه کاغذ بی ارزش به نام حواله اس��. خبر آنقدر عجیب بود که در وهله اول تحقیق را می‌طلبید. پس به سراغ داورانی که این خبر را رسانه‌ای کرده بودند رفتیم تا از صحت و سقم ماجرا با اطلاع شویم. این داوران با تایید خبر منتشر شده توضیحاتی را در این ارتباط دادند.

رضا سخندان کمک داور اول لیست بین‌المللی درباره حواله سکه‌ها گفت: «متاسفانه با تأخیر زیادی پاداش‌های داوران ایرانی حاضر در فینال جام ملت‌های آسیا و فینال جام باشگاه‌های جهان به آنها پرداخت شد که باید بگویم آقایان فقط یک تکه کاغذ به اسم حواله به ما داده‌اند و این حواله‌ها برای ما سکه نشد. به نظر من فقط یک کار تبلیغاتی صورت گرفت. این یک نمایش تبلیغاتی بود که انگار از ما تقدیر کردند اما فقط یک برگ کاغذ به اسم حواله به دست ما رسید. بچه‌هایی که در تهران هستند وقتی این موضوع را پیگیری کردند پاسخ شنیدند که فدراسیون پول ندارد! واقعاً زشت است که ما بخواهیم اینطور به دنبال پاداش‌هایمان برویم. یک تکه کاغذ مثل کاغذ باطله به ما دادند ولی حالا می‌گویند مشکل مالی داریم.»
کمک داور بعدی که این خبر را تایید می‌کند محمدرضا ابوالفضلی است. این داور در این زمینه می‌گوید: «برای علیرضا فغانی 10 سکه طلا در نظر گرفتند آن هم در حالی که حق او خیلی بیشتر از این 10 سکه است اما خنده‌دار است که می‌گویند بودجه نداریم تا همین پاداش‌ها را هم بدهیم. تا الان هم ما سعی کردیم سکوت کنیم و حرفی نزنیم اما متأسفانه هر چه بیشتر سکوت کردیم دیدیم که ما را تحویل نمی‌گیرند. اما خنده ‌دار است که می‌گویند برای این پاداش‌ها بودجه نداریم. من مطمئن هستم که داوران را دوست ندارند و نگاهشان به ما تنها یک نگاه ابزاری است تا به هر حال ما باشیم تا بازی‌ها را قضاوت کنیم اما متأسفانه مورد بی‌مهری قرار می‌گیریم. باید بگویم حرف‌های زیادی در دلم است اما این حرف‌ها را پیش خودم نگه می‌دارم. امیدوارم که وضعیت داوری ما بهتر از قبل شود، متأسفانه می‌بینیم که مدت‌هاست دستمزد داوران بیشتر نشده و حتی پول اسپانسری که برای کمیته داوران است هم به ما داده نمی‌شود. شاید اگر این اتفاق بیفتد بخش عمده‌ای از مشکلات مالی داوران برطرف می‌شود.»
علیرضا فغانی هم این خبر را تایید کرد و گفت مسوولان فدراسیون می‌گویند بودجه نداریم. این برای نخستین بار نیست که داوران با پاسخ بودجه نداریم خودشان را راحت کرده و حق داوران را نمی‌دهند.

 

اخبار ورزشی - ایران ورزشی

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه