حنیفیسم در خط دفاعی استقلال!. تاریخ انتشار : سه شنبه, 12 مرداد 1395 10:10. استقلال پر است از دفاع هایی که سبک بازی شان تفاوتی با حنیف عمران زاده ندارد. به گزارش خبرآنلاین؛آنالیزبرنامه 90 از استقلال علیرضا منصوریان نشان می داد که ترکیب دفاع چهارنفره استقلال هنوز هماهنگ نیست. در برتری هجومی موفق نبوده و کندی خاصی دارد و ساده دریبل می خورد. دفاع هایی که قیمت شان حدود 4 میلیارد تومان می شود ، از حاج محمدی که بازی نکرده تا کنعانی زادگان که این روزها حسابی اسمش سر زبان ها افتاده و سیبل شده است یا ...

حنیفیسم در خط دفاعی استقلال!

تاریخ انتشار : سه شنبه, 12 مرداد 1395 10:10


اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,استقلال

استقلال پر است از دفاع هایی که سبک بازی شان تفاوتی با حنیف عمران زاده ندارد.

به گزارش خبرآنلاین؛آنالیزبرنامه 90 از استقلال علیرضا منصوریان نشان می داد که ترکیب دفاع چهارنفره استقلال هنوز هماهنگ نیست. در برتری هجومی موفق نبوده و کندی خاصی دارد و ساده دریبل می خورد.

 

دفاع هایی که قیمت شان حدود 4 میلیارد تومان می شود ، از حاج محمدی که بازی نکرده تا کنعانی زادگان که این روزها حسابی اسمش سر زبان ها افتاده و سیبل شده است یا هرایر مگویان که همیشه درباره اش گفته شده کند است و گاهی اشتباهات بدی می کند  ، در این دو بازی نتوانستند خیلی موفق تر از حنیف عمران زاده فصل قبل باشند . جنس بازی های این دفاع ها دردو بازی انجام شده ، شباهت زیادی به سبک بازی حنیف دارند.

حالا منصوریان با گذشت دو هفته از لیگ ،یک دفاع جوان خریده است. جدیدترین خبر درباره دفاع استقلال این است: مسئولان باشگاه استقلال با یک مدافع جوان و زیر 23 سال به نام علیرضا سیار به توافق نهایی رسیده و قرارداد داخلی منعقد نمودند. سیار سابقه بازی در تیم های پایه ای مختلف و بزرگسالان راه آهن و پیکان را دارد.  سیار در چهار پست تخصص بازی دارد ولی پست اصلی او دفاع وسط است. علیرضا منصوریان با شناختی که از سیار دارد بسیار امیدوار است که با آمدن او مشکلات خط دفاعی استقلال حل شود.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه