تاریخ انتشار : چهارشنبه, 16 فروردین 1396 15:11. مربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: بازیکنان ما مغرور نیستند و می‌دانند بازی‌های سختی در پیش دارند. محمد خرمگاه در گفتگو با مهر، در خصوص شرایط تیم فوتبال استقلال تهران پیش از بازی با گسترش فولاد، گفت: پس از پیروزی خوبی که برابر فولاد خوزستان به دست آوردیم و توانستیم به رده دوم جدول برسیم، تمرینات منظمی انجام دادیم و امروز راهی تبریز خواهیم شد. امیدواریم مقابل گسترش فولاد با ارائه یک بازی خوب بتوانیم نتیجه مناسبی را به دست بیاوریم. وی در خصوص تی ...

خرمگاه : بازیکنان ما مغرور نیستند/ درباره شانس قهرمانی استقلال حرف نمی‌زنم

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 16 فروردين 1396 15:11


 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,

مربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: بازیکنان ما مغرور نیستند و می‌دانند بازی‌های سختی در پیش دارند.

 محمد خرمگاه در گفتگو با مهر، در خصوص شرایط تیم فوتبال استقلال تهران پیش از بازی با گسترش فولاد، گفت: پس از پیروزی خوبی که برابر فولاد خوزستان به دست آوردیم و توانستیم به رده دوم جدول برسیم، تمرینات منظمی انجام دادیم و امروز راهی تبریز خواهیم شد. امیدواریم مقابل گسترش فولاد با ارائه یک بازی خوب بتوانیم نتیجه مناسبی را به دست بیاوریم.

 

وی در خصوص تیم گسترش فولاد نیز گفت: این تیم در طول فصل بازی های قابل قبولی از خود ارائه داده و مطمئن هستم برای بازی مقابل ما، از انگیزه های بالایی برخوردار است. گسترشی ها نمی خواهند در تبریز بازنده باشند. با این تفاسیر فردا شاهد یک بازی خوب از دو تیم خواهیم بود.

 

مربی استقلال تهران در پاسخ به این پرسش که آیا پیروزی های اخیر، بازیکنان استقلال را دچار غرور نکرده است؟ گفت: خوشبختانه باتجربه های تیم به جوانان کمک موثری کرده اند و اجازه نمی دهند بازیکنان جوان دچار غرور شوند. بازیکنان باتجربه پس از هر بازی با آنها صحبت می کنند تا از لحاظ روحی و روانی آماده باشند و فکر نکنند که اگر یک بازی را بردند، کار تمام شده و دیگر حریفان را می توانند به راحتی شکست دهند.

 

خرمگاه در خصوص اینکه آیا استقلال می تواند در پایان فصل به قهرمانی لیگ برسد؟ افزود: در این خصوص صحبت نمی کنم. تنها می توانم بگویم که ما بازی به بازی پیش می رویم و اصلاً به پایان فصل فکر نمی کنیم. ما فقط کار خودمان را انجام می دهیم. در پایان فصل مشخص خواهد شد که چه تیمی به قهرمانی می رسد.

 

مربی استقلال در خصوص دیدار تیمش برابر لوکوموتیو ازبکستان که هفته آینده در تاشکند برگزار خواهد شد، اظهار داشت: در حال حاضر با گسترش فولاد بازی داریم و کار سختی هم مقابل این تیم داریم. بنابراین به بازی برابر لوکوموتیو فکر نمی کنیم، اما مطمئنم نفرات ما از آن بازی هم پیروزی می خواهند تا بتوانیم همچنان صدرنشین گروه خود باشیم.

 

خرمگاه در مورد اتفاقاتی که در دیدار برابر فولاد خوزستان توسط امید نورافکن بازیکن جوان این تیم رقم خورد، گفت: حرف خاصی در این مورد نمی زنم، اما بازیکنان جوان باید چیزهای زیادی یاد بگیرند تا بتوانند، یک بازیکن باتجربه شوند.

 

وی در پایان و در پاسخ به این پرسش که آیا برای دیدار، بازیکن مصدوم دارید یا خیر؟ گفت: خوشبختانه بازیکن مصدوم نداریم و همه برای این دیدار برابر گسترش فولاد آماده هستند.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه