خطر بزرگی که از بیخ گوش مسی گذشت +(تصویر). تاریخ انتشار : پنج شنبه, 17 دی 1394 12:01. ستاره آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا در دیدار برابر اسپانیول از یک مصدومیت شدید نجات پیدا کرد. دیدار چهارشنبه شب تیم های بارسلونا و اسپانیول در چارچوب رقابتهای جام حذفی اسپانیا، کوپا دل ری بسیار خشن و پر التهاب پی گرفته شد. بازیکنان تیم اسپانیول مثل جدال چند روز پیش دو تیم در لالیگا با خشونت فراوان بازیکنان تیم اسپانیول همراه شد که عاقبت دو بازیکن این تیم هم کارت قرمز دریافت کردند. اما در این بین لئو مسی شا ...

خطر بزرگی که از بیخ گوش مسی گذشت +(تصویر)

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 17 دی 1394 12:01


 ستاره آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا در دیدار برابر اسپانیول از یک مصدومیت شدید نجات پیدا کرد.

 دیدار چهارشنبه شب تیم های بارسلونا و اسپانیول در چارچوب رقابتهای جام حذفی اسپانیا، کوپا دل ری بسیار خشن و پر التهاب پی گرفته شد. بازیکنان تیم اسپانیول مثل جدال چند روز پیش دو تیم در لالیگا با خشونت فراوان بازیکنان تیم اسپانیول همراه شد که عاقبت دو بازیکن این تیم هم کارت قرمز دریافت کردند.

اما در این بین لئو مسی شاید خوش شانس بود که از یک مصدومیت شدید رهایی پیدا کرد. بر اساس گزارش دیلی میل، پائولو لوپز دروازه بان تیم اسپانیول در یک صحنه به عمد پای خود را روی پای مسی گذاشت تا به نوعی مچ پای مسی را له کند که ستاره بارسا به هر نحوی بود از یک مصدومیت شدید رهایی یافت تا بار دیگر برای مدتی طولانی خانه نشین نشود.

 

اخبار,اخبار ورزشی, لئو مسی

 

اخبار,اخبار ورزشی, لئو مسی

 

 اخبار  ورزشی  -  مهر 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه