خواننده آهنگ تیم ملی در جام جهانی پرسپولیسی است؟!. تاریخ انتشار : دوشنبه, 10 اردیبهشت 1397 12:27. شب گذشته سالار عقیلی مهمان دورهمی بزرگداشت برانکو بود. به گزارش خبرآنلاین؛ شب گذشته مراسمی به مناسبت قهرمانی پرسپولیس و تجلیل از برانکو برگزار شد که هنرمندان زیادی از جمله، محمدرضا شریفی نیا، سعید راد، سالار عقیلی و . حضور داشتند. در این بین حضور پسر سالار عقیلی با لباس پرسپولیس در این مراسم جالب بود. عقیلی که در این سال ها همواره خود را به عنوان یک خواننده ملی میهنی در میان مردم و اهالی هنر ش ...

خواننده آهنگ تیم ملی در جام جهانی پرسپولیسی است؟!

تاریخ انتشار : دوشنبه, 10 ارديبهشت 1397 12:27


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , خواننده آهنگ تیم ملی
شب گذشته سالار عقیلی مهمان دورهمی بزرگداشت برانکو بود. 

به گزارش خبرآنلاین؛ شب گذشته مراسمی به مناسبت قهرمانی پرسپولیس و تجلیل از برانکو برگزار شد که هنرمندان زیادی از جمله، محمدرضا شریفی نیا، سعید راد، سالار عقیلی و ... حضور داشتند.

 

در این بین حضور پسر سالار عقیلی با لباس پرسپولیس در این مراسم جالب بود. عقیلی که در این سال ها همواره خود را به عنوان یک خواننده ملی میهنی در میان مردم و اهالی هنر شناسانده و هیچ گاه جهت گیری رنگی در فوتبال نداشته، با حضور در این برنامه و همچنین پوشیدن لباس پرسپولیس توسط پسرش، زمزمه های مبنی بر پرسپولیسی بودن او را هم به گوش می رساند.  

 

 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , خواننده آهنگ تیم ملی
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه