تاریخ انتشار : چهارشنبه, 03 آذر 1395 14:19. سرمربى نفت تهران در آستانه دیدار برابر سایپا با حضور در نشست خبرى به تشریح شرایط تیمش پرداخت. به گزارش ورزش سه ، نفت تهران این هفته در جدالى دیدنى در استادیوم تختى سایپا را پیش روى خود مى بیند و على دایى که خاطرات خوبى روى نیمکت نارنجى پوشان دارد فردا برابر آنها قرار خواهد گرفت. تسلیت به آرام طبع و حقیقی. قبل از هرچیزى خسته نباشید مى گویم. عزادارى تان قبول. همینطور به عاشقان امام حسین، آقایان موذن زاده اردبیلى و همچنین آقایان حقیقى و آرام طبع تسل ...

دایی: عابدزاده به من افتخار داد

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 03 آذر 1395 14:19


 اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی ,دایی

سرمربى نفت تهران در آستانه دیدار برابر سایپا با حضور در نشست خبرى به تشریح شرایط تیمش پرداخت.

 به گزارش  ورزش سه ، نفت تهران این هفته در جدالى دیدنى در استادیوم تختى سایپا را پیش روى خود مى بیند و على دایى که خاطرات خوبى روى نیمکت نارنجى پوشان دارد فردا برابر آنها قرار خواهد گرفت.

 

تسلیت به آرام طبع و حقیقی

قبل از هرچیزى خسته نباشید مى گویم. عزادارى تان قبول. همینطور به عاشقان امام حسین، آقایان موذن زاده اردبیلى و همچنین آقایان حقیقى و آرام طبع تسلیت مى گویم.

 

باید به فرکی  درس پس بدهم

فردا بازى مهمى داریم مقابل استاد خودم و باید درس پس بدهیم و بازى خوبى انجام دهیم و بالاى جدول  بمانیم و سه امتیاز را کسب کنیم. بازى سختى داریم و آنها همیشه تیم هاى خوبى داشتند و بازى سختى را پیش بینى مى کنم.

 

سایپا بعد از ما موفق شود

سایپا به حق خودش نرسیده و امیدوارم بعد از باخت به ما به حق خودش برسد. من سایپا را دوست دارم و خصوصا آقاى فرکى را و البته بعد از بازى با ما به موفقیت برسند.

 

از مالکان درباره نفت بپرسید

مشکلات زیادى داریم و تنها مالى را نبینید. اینجا جاى پاسخ دادن به این مساله نیست و این سوال را از مالکان و مدیریت بپرسید که این وضع تا کى ادامه خواهد داشت. ما دیروز نتوانستیم تمرین کنیم و بعلت برفى که آمده بود و کارهایى که انجام نشد نتوانستیم تمرین کنیم.

 

من و عابدزاده رابطه خوبی داریم

عابدزاده به من افتخار داد و ما رابطه خوبى برعکس چیزى که رسانه ها مى نویسند با هم داریم. او امروز مى خواست به آمریکا برود و ما سال هاى خوبى در کنار هم داشتیم و هر کارى از دست مان بر بیاید براى هم انجام خواهیم داد.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه