زنان جوان باید بیشتر ترغیب به ورزش شوند‎. به نقل از گاردین، بررسی‌ها نشان داده است دختران و زنان جوان به خصوص اگر از قشر کم درآمد جامعه باشد دچار فقر حرکتی هستند. زنان جوان نسبت به مردان جوان کمتر ورزش می‌کنند و مدت زمان ورزش کردن آنها کمتر است. در آمریکا و انگلیس به نوجوانان و جوانان پیشنهاد داده شده که حداقل یک ساعت ورزش با شدت متوسط و شدید در طول روز داشته باشند. در آمریکا ۲۰ درصد از دختران نوجوان و ۱۲ درصد از پسران نوجوان در طول هفته‌ اصلا ورزش نمی‌کنند. حدود ۴۰ درصد زنان بین ۱۸ تا ۲۹ ...

دختران کمتر از پسران ورزش می‌کنندفواید ورزش کردن

زنان جوان باید بیشتر ترغیب به ورزش شوند‎

 

به نقل از گاردین، بررسی‌ها نشان داده است دختران و زنان جوان به خصوص اگر از قشر کم درآمد جامعه باشد دچار فقر حرکتی هستند. زنان جوان نسبت به مردان جوان کمتر ورزش می‌کنند و مدت زمان ورزش کردن آنها کمتر است.

 

در آمریکا و انگلیس به نوجوانان و جوانان پیشنهاد داده شده که حداقل یک ساعت ورزش با شدت متوسط و شدید در طول روز داشته باشند.

 

در آمریکا ۲۰ درصد از دختران نوجوان و ۱۲ درصد از پسران نوجوان در طول هفته‌ اصلا ورزش نمی‌کنند. حدود ۴۰ درصد زنان بین ۱۸ تا ۲۹ سال و ۳۰ درصد از مردان در این رده سنی  نیز فعالیتی ندارند. محققان معتقدند که زنان جوان باید بیشتر ترغیب به ورزش شوند. میزان فعالیت ورزش با افزایش سن کاهش پیدا می‌کند.

 

اقلیت‌های نژادی نیز کمتر از دیگران ورزش می‌کنند.

 

مواردی همچون وزن، تحصیلات و درآمد بر میزان ورزش تاثیر دارد.  

 

پیش از این بررسی‌ها نشان داده است که ورزش بیشتر باعث می‌شود که نوجوانان خوشحال‌تر باشند و از نظر آموزشی پیشرفت بیشتری داشته باشند.

 

منبع: ایسنا

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه