تاریخ انتشار : چهارشنبه, 19 آبان 1395 16:45. مصدومیت وریا غفوری و دوری طولانی او از میادین حالا سرمربی استقلال را با چالشی بزرگ روبرو کرده است. به گزارش ورزش سه، با عمل جراحی که وریا غفوری باید روی زانوی مصدومش انجام بدهد، احتمال دارد این بازیکن فصل را به طور کامل از دست بدهد و حالا بزرگترین دغدغه منصوریان انتخاب جانشین برای او است. البته خسرو حیدری سال ها تجربه بازی در پست دفاع راست را داشته است ولی با توجه به مصدومیت های پیاپی که این بازیکن در سال های گذشته گریبانش را گرفته است چندان نمی ...

دغدغه جدید منصوریان در فصل نقل و انتقالات

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 19 آبان 1395 16:45


اخبار,اخبار ورزشی,باشگاه استقلال

مصدومیت وریا غفوری و دوری طولانی او از میادین حالا سرمربی استقلال را با چالشی بزرگ روبرو کرده است.

به گزارش ورزش سه، با عمل جراحی که وریا غفوری باید روی زانوی مصدومش انجام بدهد، احتمال دارد این بازیکن فصل را به طور کامل از دست بدهد و حالا بزرگترین دغدغه منصوریان انتخاب جانشین برای او است. البته خسرو حیدری سال ها تجربه بازی در پست دفاع راست را داشته است ولی با توجه به مصدومیت های پیاپی که این بازیکن در سال های گذشته گریبانش را گرفته است چندان نمی توان به او اعتماد کرد.

 

استقلال باید در فصل نقل و انتقالات زمستانی  به دنبال جانشین برای وریا غفوری باشد و این در شرایطی است که باشگاه ها در نیم فصل بازیکنان با کیفیت خود را به سختی از دست می دهند ضمن اینکه آبی ها از مجموع 4 سهمیه خارجی خود تنها یک سهمیه آسیایی خالی دارند.

 

این که استقلال هم اکنون 4 بازیکن در پست دفاع چپ، 5 بازیکن در پست دفاع وسط و تنها یک بازیکن تخصصی برای دفاع راست دارد موضوع بسیار عجیبی است و شاید اگر منصوریان می دانست قرار است در میانه فصل وریا غفوری را از دست بدهد حداقل یک بازیکن دیگر در پست او جذب می کرد.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه