دلخوشی استقلالی‌ها؛ شفر آری‌هان می‌شود؟. تاریخ انتشار : سه شنبه, 11 مهر 1396 08:31. شفر در دومین بازی خود به عنوان سرمربی باید به مصاف پرسپولیس برود. به گزارش خبرآنلاین؛ سرانجام وینفرد شفر به عنوان سرمربی جدید استقلال معرفی شد. او حدود 10 روز فرصت دارد تا شاگردانش را تمرین دهد و روی آنها شناخت پیدا کند و در اولین حضورش روی نیمکت استقلال به مصاف فولاد خوزستان برود. جالب این که دومین تجربه شفر روی نیمکت استقلال دربی تهران در هفته دهم لیگ برتر خواهد بود که در تاریخ 5 آبان برگزار خواهد شد. ال ...

دلخوشی استقلالی‌ها؛ شفر آری‌هان می‌شود؟

تاریخ انتشار : سه شنبه, 11 مهر 1396 08:31


 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,شفر

شفر در دومین بازی خود به عنوان سرمربی باید به مصاف پرسپولیس برود. 

به گزارش  خبرآنلاین؛ سرانجام وینفرد شفر به عنوان سرمربی جدید استقلال معرفی شد. او حدود 10 روز فرصت دارد تا شاگردانش را تمرین دهد و روی آنها شناخت پیدا کند و در اولین حضورش روی نیمکت استقلال به مصاف فولاد خوزستان برود. جالب این که دومین تجربه شفر روی نیمکت استقلال دربی تهران در هفته دهم لیگ برتر خواهد بود که در تاریخ 5 آبان برگزار خواهد شد. البته این در صورتی است که بین بازی‌های هفته نهم و دهم، جام حذفی برگزار نشود.

 

شفر اولین مربی نیست که در بدو ورود به ایران باید در دربی تهران حاضر شود. پیش از او آری هان در سال 1384 هدایت پرسپولیس را بر عهده گرفت و در اولین بازی تیمش مقابل استقلال قرار گرفت. نمایش خوب پرسپولیس و تساوی بدون گل مقابل استقلال در آن بازی باعث اعتماد هواداران این تیم به آری هان شد ولی او بعد از رساندن پرسپولیس به فینال جام حذفی به مرخصی رفت و به دلیل بی‌نظمی و غیبت زیاد در تمرینات اخراج شد!

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه