دود رئیس‌جمهوری ترامپ توی چشم پرسپولیس!. تاریخ انتشار : پنج شنبه, 27 آبان 1395 09:47. پرسپولیسی‌ها برنامه داشتند که اردویی در آمریکا برپا کنند. به گزارش خبرآنلاین؛ تیم پرسپولیس دیروز از کشور دوبی که برای برپایی اردوی چند روزه قرمزها ترتیب داده شده بود، به ایران برگشت. گویا پرسپولیسی ها قصد برپایی اردوی دیگری در ماه ژانویه در کشور آمریکا را داشتند که این اردو هم منتفی شده است. پیش از این در سال های گذشته هم مسئولان باشگاه در تلاش برای برگزاری چنین اردویی بودند که هیچ وقت موفق نشدند. اما این ...

دود رئیس‌جمهوری ترامپ توی چشم پرسپولیس!

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 27 آبان 1395 09:47


 اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی,پرسپولیس

پرسپولیسی‌ها برنامه داشتند که اردویی در آمریکا برپا کنند.

 به گزارش خبرآنلاین؛ تیم پرسپولیس دیروز از کشور دوبی که برای برپایی اردوی چند روزه قرمزها ترتیب داده شده بود، به ایران برگشت. گویا پرسپولیسی ها قصد برپایی اردوی دیگری در ماه ژانویه در کشور آمریکا را داشتند که این اردو هم منتفی شده است.

 

پیش از این در سال های گذشته هم مسئولان باشگاه در تلاش برای برگزاری چنین اردویی بودند که هیچ وقت موفق نشدند. اما این بار حسین کلانی، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس دلیل جالبی برای لغو این سفر دارد. روزنامه پیروزی چاپ امروز از قول کلانی نوشته که: « ترامپ که آمد، سفر پرسپولیس منتفی می‌شود. »

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه